Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Jumper 2007 furgon

wesoly2828 02 Mar 2015 18:43 2496 7
    wesoly2828
    Level 13  
    Witam. Czy wiadome jest gdzie znajduje się uchwyt holowniczy do mojego auta. Mam na myśli coś co się wkręca z przodu. Miałem dziś kupić w citroenie lecz panowie sprzedawcy rozmawiali ze sobą że czasami umieszczeają jakiś element w dziwnym miejscu. Dlatego zdecydowałem się wstrzymać z kupnem i zaczerpnąć porady. Wiadome bez tego w delegacji ani rusz. Korzystając z okazji prosiłbym o wyjaśnienie jak zdemontować antene ponieważ jadąc na myjnie mam problemy.
    AUTOGRZEBOLOG
    Level 15  
    A sprawdzałeś po prostu pod jedną z zaślepek zderzaka? za zwyczaj prostokątna lub okrągłą niewiele większą niż paczka zapałek, podważa się ją płaskim śrubokrętem i wkręca ucho holownicze które zresztą powinieneś mieć na wyposażeniu ;)
    wesoly2828
    Level 13  
    Chodzi mi właśnie o to ucho holownicze. Nie mogę go znaleźć. Gdzie z reguły jest schowane?
    AUTOGRZEBOLOG
    Level 15  
    Do 2006 montowane pod prawą lampa tuż nad ziemią w dolnej części zderzaka a w twoim roczniku za chiny nie widać, może być po tej samej stronie tylko lepiej ukryty hmm, chyba bez kleknięcia i rozejrzenia się nie obejdzie
    User removed account
    User removed account  
    wesoly2828
    Level 13  
    Jutro przepatrze wszystko dokladnie i napisze co z tego wyniklo
    wesoly2828
    Level 13  
    Niestety nie ma
    AUTOGRZEBOLOG
    Level 15  
    Nie no to niemożliwe, masz do niego książkę z instrukcją? tzn wyjaśnienie obsługi kokpitu, miejsca uzupełniania płynów i takie tam instrukcje zawarte w tej książce, auto musiało takową mieć bo nie chce mi się wierzyć że masz możliwość holowania tego auta tak jak się to okazało w moim fordzie z 65r!