Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop samsung ciągły reset

03 Mar 2015 09:53 1683 5
  • Level 2  
    Witam, mam problem mianowicie rozchodzi się o laptopa marki Samsung, model i parametry wrzucę potem. Problem polega na tym iż laptop ciągle się resetuję czyli włączam go i pracuje on jakieś 2-3 sekundy i reset. Jak wciskam F4 aby wejść do RECOVERY to resetuje się nadal, za to jak wchodzę do BIOSU wciskając F2 to wchodzi normalnie i może na włączonym biosie pracować ciągle a gdy zapiszę ustawienia biosu i laptop się zresetuje to sytuacja się powtarza. Próbowałem już z nowym dyskiem i resetowałem bios baterią którą nawet wymieniłem na nową. Czekam na pomoc.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Na początek przetestuj pamięci Ram. Ja do tego używam MemTest86, który mam na Hiren's Boot CD. Do tego sprawdź w ustawieniach biosu w jakim trybie pracuje dysk AHCI czy IDE i zmień to ustawienie.
  • Level 2  
    Próbowałem tego, ram sprawne no bo wyciągałem i sprawdzałem, mem tetu nie odpale no bo system nie wystartuje gdyż reset następuje po ekranie samsung i wejsciu do biosu a tryb dysku przestawiałem i nadal to samo.
  • Level 2  
    Nie wgrywałem gdyż nawet do bootowania z płyty nie dochodzi, co do ramu to jest problem gdyż jest tylko jedna kość.