Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop samsung ciągły reset

pymek95 03 Mar 2015 09:53 597 5
  • #1 03 Mar 2015 09:53
    pymek95
    Poziom 2  

Witam, mam problem mianowicie rozchodzi się o laptopa marki Samsung, model i parametry wrzucę potem. Problem polega na tym iż laptop ciągle się resetuję czyli włączam go i pracuje on jakieś 2-3 sekundy i reset. Jak wciskam F4 aby wejść do RECOVERY to resetuje się nadal, za to jak wchodzę do BIOSU wciskając F2 to wchodzi normalnie i może na włączonym biosie pracować ciągle a gdy zapiszę ustawienia biosu i laptop się zresetuje to sytuacja się powtarza. Próbowałem już z nowym dyskiem i resetowałem bios baterią którą nawet wymieniłem na nową. Czekam na pomoc.

• #2 03 Mar 2015 10:43
    Paulo358
    Poziom 9  

Na początek przetestuj pamięci Ram. Ja do tego używam MemTest86, który mam na Hiren's Boot CD. Do tego sprawdź w ustawieniach biosu w jakim trybie pracuje dysk AHCI czy IDE i zmień to ustawienie.

• #3 03 Mar 2015 10:55
    pymek95
    Poziom 2  

Próbowałem tego, ram sprawne no bo wyciągałem i sprawdzałem, mem tetu nie odpale no bo system nie wystartuje gdyż reset następuje po ekranie samsung i wejsciu do biosu a tryb dysku przestawiałem i nadal to samo.

• #5 03 Mar 2015 11:37
    pymek95
    Poziom 2  

Nie wgrywałem gdyż nawet do bootowania z płyty nie dochodzi, co do ramu to jest problem gdyż jest tylko jedna kość.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME