Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP 2055DN - Jaki zamiennik tonera wybrać?

03 Mar 2015 13:31 1596 4
  • Level 8  
    Witam, kupiłem ostatnio drukarkę jak w temacie i muszę wymienić w niej toner. Zależy mi na jak najlepszej jakości wydruku i w związku z tym mam kilka pytań.

Po pierwsze, na allegro ceny tonerów zaczynają się już od 20 zł, czy te regenerowane tonery w takiej cenie są coś warte? Czy ktoś miał z nimi doczynienia?

Dwa, czy możecie polecić jakieś konkretne zamienniki dla CE505X? Oryginalne odpadają ze względu na cenę, zaś firm produkujących zamienniki jest tak dużo, że trudno się zdecydować (ActiveJet, JetWorld, UNi-1, Katun, Asarto itd., itp., jest cały przedział cenowy). Na toner chciałbym przeznaczyć ok. 70-100 zł, oczywiście im mniej tym lepiej. Zamienników jakich firm używacie w swoich drukarkach? Czy między poszczególnymi zamiennikami są jakieś rzeczywiste różnice w jakości, czy też czego bym nie kupił, będzie dobrze?

Trzy, gdzie najlepiej kupować zamienniki? Polecicie może sprawdzonych sprzedawców na allegro lub zaufane sklepy internetowe?

• Level 15  
    Najlepiej jest kupić w pobliskim sklepie komputerowym. A to dlatego, że jak coś będzie nie tak z tonerem odejdzie Ci problem z reklamacją i odsyłaniem tonera. Nie polecam taniochy z Allegro. Wysypie Ci się do drukarki i tylko problem.
  • Level 8  
    Dzięki za radę, wydaje się rozsądna. Byłem w lokalnym sklepie z akcesoriami komputerowymi itp. (jedyny w okolicy, takie są zalety mieszkania w głuszy), mają na stanie tylko jeden jedyny toner za 130 zł, dla mnie to po prostu za drogo. Wiec jestem zmuszony do zakupów online.

Czy w związku z powyższym ktoś może doradzić jakieś konkretne zamienniki do mojej drukarki? Jakie firmy są sprawdzone w produkcji zamienników do drukarek HP? Będę wdzięczny za opinie.
  • Level 29  
    Witam

Katun jest ok.

Pozdrawiam