Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam kamerę Maginon WK2

vejita023 04 Mar 2015 13:36 2070 0
 • #1
  vejita023
  Poziom 1  
  Witam!
  Mam do sprzedania kamerę Maginon WK2. Kamera jest trudno dostępna na polskim rynku a na temat jej znakomitej funkcjonalności to można napisać bardzo wiele. Jednak opiszę to co najważniejsze. Praktycznie to była jedynie testowana pewnego razu w celu zapoznania się z tym jak działa (stan jak nowy). Kamery są produkowane w zasadzie na terenie Niemiec.
  Kamera ma zastosowanie w robieniu zdjęć co jakiś czas (mm in. w formacie JPG) oraz nagrywania filmów także co jakiś czas (m. in. w formacie AVI). Co ciekawe możliwe jest robienie zdjęć i nagrywanie filmów nocą i w zależności od tego jak jasno jest na zewnątrz kamera automatycznie zmienia tryb z dziennego na nocny i na odwrót. Odstęp czasowy zarówno w przypadku nagrywania filmów jak i robienia zdjęć jest ustawiany wedle własnych potrzeb (w zależności od nich może to być kwestia kilku sekund bądź też kilkudziesięciu minut). Kamera wyposażona jest w czujnik ruchu, który rejestruje w zasadzie wszelki ruch w obszarze jaki obejmują obiektywy kamery. Co najważniejsze sprzęt obsługuje język polski jak i wiele innych (dodam że jeżyk polski już jest ustawiony). Wraz ze specjalnym uchwytem, który zostanie dobrze zamocowany, staje się wodoodporna nawet podczas największych ulew. Ponadto jest przeznaczona do wytrzymywania mrozów sięgających nawet - 30 st Celsjusza.
  Ponadto w zestawie dołączam kartę pamięci o pojemności 4 GB, specjalny uchwyt oraz ładowarkę do akumulatorków typu AA Ni MH, AA Ni-Cd, AAA Ni-MH oraz AAA Ni-Cd wraz z akumulatorkami typu AA Ni-MH.
  Kamera sprawdza się zarówno w lesie jak i koło domu. Można ją także zamontować w pobliżu garażu lub tez w samym garażu. Zależy gdzie ma być umieszczona a możliwości to jest naprawdę sporo. Tym samym doskonale sprawuję się jako niezawodny monitoring otoczenia bądź pomieszczenia. Jest wytrzymała na wstrząsy ze względu na twardą obudowę.
  Cena za wszystko to 1200 zl. Kontakt: PW, telefoniczny (504854672), gg (19730613) lub tez nawet skype (vejita003). Ze względu na to, że nie mogę umieścić linku z olx to mogę go udostępnić m. in. na PW.


  Dam przy okazji parę zdjęć.
  Zdjęcie !:
  [Sprzedam] Sprzedam kamerę Maginon WK2
  Zdjęcie 2:
  [Sprzedam] Sprzedam kamerę Maginon WK2
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • OptexOptex