Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria telefon+e-papieros

04 Mar 2015 20:44 1482 6
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem, gdyż zrobiłem tak zwanego MOD'a e-papieros i jako bateria podłączyłem baterię z telefonu,gdyż ogniwo mi wybuchło. :/. Lecz gdy bateria mi się rozładowała, chciałem ją naładować ładowarką do e-papierosa. Nie powodzenie. Bateria ma 3.7 V a ładowarka 4.2 V i właśnie rozchodzi się o to jak mogę naładować tą baterię, zmniejszyć 0.5 V czy nie da rady. ? POMOCY Dodane zdj.
  • Poziom 34  
    Spokojnie ładuj

Bateria Li-Ion czy Li-Po naładowana ma 4.2V
  • Poziom 22  
    Zastosuj ładowarkę CC / CV o większej wydajności, ta może być za słaba - będzie dłuuugo ładować.
    Poza tym takie zdjęcia wstyd pokazywać, zupełnie nic na nich nie widać.
  • Poziom 2  
    No sorry taki telefon :/ Bateria Li-ion podłączyłem to ładowarka się nie świeciła ale trochę naładowała popaliłem trochę, ale jak podłączyłem jeszcze raz to nie naładowała się nawet na buszka

Dodano po 4 [minuty]:

Może tak być, że źle styka mi Piny ? Jutro chcę zamienić to na Ogniwa z e-papierosa, ale chciałbym też zostawić tą.
  • Poziom 13  
    Mam pytanie
    Ty z tym całym ustrojstwem chodzisz po ulicy?
  • Poziom 2  
    Haha nie, to jest tylko zrobione tylko na razie, do sprawdzenia :D Jak złoże tak jak będę chciał to wtedy zrobię z fajnego wyglądu. Ale nawet nie wiesz jakie z tego chmuury lecą :) Sprawdź sobie na YT :) Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Właśnie wdycham milda
    Szacun dla dymu

Dodano po 1 [minuty]:

A grzałka wytrzymuje?

Dodano po 1 [minuty]:

A grzałka wytrzymuje?

Dodano po 35 [sekundy]:

A grzałka wytrzymuje?