Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usunięte pliki systemowe programem adwcleaner. Lenovo G50

07 Mar 2015 20:46 1569 19
  • Poziom 8  
    Witam,
    Używałem programu adwcleaner_4.111 do usuwania wyskakujących reklam w przeglądarce, po działaniu tym programem zauważyłem że komputer zwolnił , nie ma dźwięku (prawdopodobnie usunięty plik systemowy), gry nie działają płynnie jak wcześniej, panel sterowania się włącza jednak zawiesza, próbowałem przywracanie systemu jednak nie odnaleziono jakiegoś pliku i nie mogłem cofnąć do stanu przed używaniem programu adwcleaner_4.111 . Próbowałem metody z wierszem poleceń: Uruchom/sfc/sfc /scannow , jednak w tym przypadku w ogóle nie skanuje w poszukiwaniu błędów. Dodam żę aktualizacja sterowników nic nie daje, ponieważ wg nie chcą się zaktualizować.

system windows 8 64x
    Prosze o pomoc.
  • Spec od komputerów
    Daj log z Adwc z usuwania.
  • Poziom 8  
    Ale z tamtego skanowania nie mam loga... chyba że gdzieś się zapisał .
  • Poziom 16  
    Powinien być w folderze AdwCleaner na dysku C.
  • Spec od komputerów
    Masz pare punktow przywracania, przy wszystkich wystepuje blad?
  • Poziom 8  
    Niestety mam tylko jeden, sprzed dwóch dni, i jak mam w tym oknie "typ" to jest napisane "Aktualizacja krytyczna". W tym jednym przypadku wyskakuje błąd ;(
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    W logu widac:
    18-02-2015 19:35:35 Usunięte Wiedźmin
    27-02-2015 15:51:39 Installed IBM SPSS Statistics 22.
    05-03-2015 14:22:40 Windows Update
    07-03-2015 18:17:06 Operacja przywracania

Sprawdz jeszcze raz (zaznacz pokazywanie wszystkich punktow).
  • Poziom 16  
    Miałem podobną sytuację (z dnia na dzień przestał działać dźwięk). Nie pomogły wszelkie zabiegi z instalowaniem sterownika ze strony producenta. Szkoda czasu na zabawę, najlepiej "odświeżyć" system lub przywrócić do ustawień fabrycznych (aczkolwiek w przypadku "ósemki" trochę to potrwa - uroki recovery)...
  • Poziom 8  
    No przywracania próbowałem, jadnak wyskakuje błąd jak powyżej wrzuciłem zdjęcie. Nie zaszkodzi odświeżyć system.
  • Poziom 16  
    Biały Wilk napisał:
    Nie zaszkodzi odświeżyć system.

Najlepiej i najszybciej. Pamiętaj, że programy zostaną usunięte i będzie trzeba ponownie zainstalować.
  • Poziom 8  
    A jak z plikami które mam na komputerze?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    W przypadku odświeżania nie zostaną utracone.
  • Poziom 8  
    Próbowałem odświeżyć , jednak ciągle się ładuje i nic. Godzinę kazało mi czekać ale nic nie zrobiło.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    W przypadku (chorego) recovery Windowsa 8 to normalka. Jak robiłem reset do ustawień fabrycznych, to trwał ponad 6 godzin (polecam to zrobić przed pójściem spać i niech sobie "mieli" całą noc)...
    P.S. Warto też sprawdzić kondycję twardego dysku za pomocą np. Crystal Disk Info.
  • Poziom 8  
    Odświeżyłem, wydaje mi się że już jest wszystko ok, dźwięk jest, no i przyśpieszył. Jeżeli zauważę coś niepokojącego dam znać. Dziękuję za pomoc ;)