Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt i HK - Brak dźwięku e36 Harman Kardon

MisioMyk 08 Mar 2015 11:13 483 1
  • #1 08 Mar 2015 11:13
    MisioMyk
    Poziom 1  

Witam

Stałem się szczęśliwym posiadaczem e36 z systemem nagłośnienia HK lecz oryginalne radio zaczyna powoli umierać samo się wyłącza podgłasza i ścisza niekiedy nieźle może nastraszyć gdy podczas jazdy nagle wybuchnie na cały regulator po czym samo się wyłączy i nie można go uruchomić przez kilka minut i w sumie drażni mnie już zmieniarka która czyta oryginalne płyty bez zająknięcia a nagrywane za chiny i nie jest to wina za szybko nagranych płyt nawet gdy nagram płyty TDK ,Pioneer, Sony z prędkością x1 nie działają . Postanowiłem zatem zmienić radio wszystko podłączone zgodnie z instrukcją radio się odpala działa ale nie ma dźwięku sprawdziłem w innym samochodzie radio działa i gra pomyślałem że może wzmacniacz HK źle interpretuje sygnał nie wiem co mam zrobić może jakaś pomoc ? był bym bardzo wdzięczny z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam

0 1
  • #2 15 Cze 2015 08:01
    djlj24
    Spec od car audio

Czy masz wspólne masy głośnikowe - czyli połączone razem na złączu lub wewnątrz wzmacniacza? Jak tak to pewnie potrzebujesz przelotkę typu hi-power na wejścia fabrycznego wzmacniacza.

0
  Szukaj w 5mln produktów