Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyskakujące okna przeglądarki - Wyskakujące okna w przeglądarce.

08 Mar 2015 20:11 1047 10
  • Poziom 5  
    Witam mam ogromny problem nie mogę wchodzę na jakąś stronę typu twoja pogoda, onet itp.
    I nagle wyskakują ostrzeżenia o wirusie, że twój telefon posiada 4 wirusy usuń je itd.
    Wyskakuje też jakaś strona z baterią i przekierowanie do sklepu play
    Wyskakują strony XXX
    Niektóre fora działają ok

Nie wiem jak to usunąć, miałem też ten problem na komputerze zainstalowałem ablock i ok na razie.

Czytałem o zainfekowanym ruterze( zrobiłem reset)
    Przeinstalowałem laptopa, komputer stacjonarny
    Lg kilka razy przywróciłem do ustawień fabrycznych i nic to nie daje.
    Zawsze to samo, na wi-fi i na LTE

Próbowałem aplikacji typu block it itp. Nic nie wykrywa, co robić już nie mogę z tym.

Nic nie można zrobić na telefonie.

Nie mam kompletnie pojęcia co robić proszę o pomoc bo jestem zielony, najlepiej jak najprostsze wytłumaczenie.
  • Poziom 5  
    Widziałem to - tylko jak krok po kroku to zrobić?
    1 Muszę znów router przywracać do ustawień fabrycznych?
    Czy mogę od skopiować te 3 pliki i dać na forum?

Ściągam to MBAM skanuję i usuwam?
    Potem ADWCleaner też skan i usuń?
    Potem dać frst.txt i addition.txt w załączniku programem FRST je wygenerować i dać tu?

Edit:

Dodam jeszcze, że jak loguje się do routera, to mam polskie znaki, czyli router zabezpieczony fabrycznie, to raczej nie muszę go zabezpieczać, ale czy puszę przywrócić go do ustawień fabrycznych?
    I co dalej, skonfiguruję i potem co robić?
    Proszę o pomoc.
  • Spec od komputerów
    Mozesz wytlumaczyc jaki zwiazek maja "polskie znaki" z zabezpieczeniem routera?

Masz podmienione dnsy! Zaloguj sie do routera, zmien dnsy i zablokuj dostep do panelu routera z internetu.
  • Poziom 5  
    Sorki mój błąd, macie rację.:D

Chodziło o to:

"UWAGA: Jeżeli zalogowałeś się do routera i menu wyświetlane jest w języku polskim oznacza to, że router jest na pewno fabrycznie zabezpieczony przed dostępem z zewnątrz i że wykonanie poniższej procedury nie jest konieczne."

To jutro zabieram się za restart rutera, potem konfiguracja i potem zmiana DNS według tego?
    http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=568

A co z telefonami usunąć dane przeglądarki?
    I mam też komputer stacjonarny, ale rzadko korzystam - więcej z laptopa (wszędzie ten sam problem). To tam też usunąć dane przeglądarki?

Proszę nie zamykać, jutro dam odpowiedź co i jak.
  • Spec od komputerów
    Na razie zmien dnsy i zablokuj dostep, pozniej sie bedziesz martwil o reszte.
  • Poziom 5  
    Witam miałem robić a tymi DNS wcześniej ale nie miałem czasu, dziś zrobiłem tak:
    Ruter do ustawień fabrycznych,
    Potem konfiguracja i zablokowanie DNS według tego poradnika:
    http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=568
    Usunięcie danych z przeglądarki
    I teraz podsyłam z FRST:

Pytam co dalej czy to już wszystko?
    Co z telefonami i drugim komputerem na którym mam windowsa XP?
    Czy trzeba co robić?
    Na telefonach przeglądarki przywróciłem do ustawień fabrycznych.
  • Spec od komputerów
    Otwórz notatnik systemowy i wklej:

Cytat:
    HKLM-x32\...\Run: [GrooveMonitor] => C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe [31016 2006-10-27] (Microsoft Corporation)
    HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL =
    HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL =
    SearchScopes: HKU\.DEFAULT -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
    SearchScopes: HKU\S-1-5-19 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
    SearchScopes: HKU\S-1-5-20 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
    2015-03-08 19:21 - 2015-03-17 14:36 - 00000000 ____D () C:\AdwCleaner
    EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST w tym samym folderze.
    Uruchom jako administrator FRST i kliknij w Fix.
    Pokaż logi FRST z tego drugiego komputera.
  • Poziom 5  
    OK zrobione, mam nadzieje,że dobrze.
    Zrobiłem tak:
    Prawym przyciskiem myszy na pulpicie nowy dokument tekstowy, potem wklejam to co dałeś i zapisuje pod nazwą fixlist.txt.
    I umieszczam w tym samym folderze co FRST (mam na pulpicie ) tam to wrzucam.
    Potem jako administrator otwieram FRST i klikam Fix , komputer się zrestartował.
    To wszystko?
    Jestem w tym zielony,ale dużo o tym na forum jest więc myślę, że dobrze zrobiłem.
    Jak nie to proszę o jakieś prostsze wskazówki.

A co do tamtego komputera to z windowsem XP jest tak samo jak z 7?
    Nie mam na nic FRST, muszę ściągnąć i jutro postaram się dać

Dzięki za pomoc, dam znać czy coś się zmieniło i jutro dam z drugiego komputera
  • Spec od komputerów
    Jak masz FRST na pulpicie to fixlist.txt też ma być na pulpicie.
  • Poziom 5  
    Tzn. FRST mam w folderze pod nazwą FRST na pulpicie i plik fixlist.txt wrzucam do tego folderu