Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrale telefoniczne i telefony systemowe - chetnie pomoge

marcin_589 18 Maj 2005 19:41 2171 8
  • #1 18 Maj 2005 19:41
    marcin_589
    Poziom 11  

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej central telefonicznych Panasonic lub siemens, bądź też dotyczącej telefonów systemowych tych producentów - zapraszam do mnie. Postaram się pomóc

0 8
  • #2 19 Maj 2005 12:35
    zbv
    Poziom 20  

To wtakim razie mam proste pytanie. Jak wyglądają ramki w komunikacji między centralą Panasonic a aparatem systemowym z serii 72XX, 74XX oraz serii 76XX. Nie wiem z ilu bitów składa się pojedyńczy komunikat i ile jest komunikatów w ramce oraz co oznaczają poszczególne bity.
    Z góry dziękuję za pomoc.

0
  • #3 19 Maj 2005 20:55
    telmaniak
    Poziom 15  

A mnie dręczy pytanie, o możliwość wykorzystania tzw "phantom number" w centrali KX-TD1232 z systemem DECT w celu lepszej obsługi połączeń przychodących spadających na słuchawki bezprzewodowe po komunikacie DISA. Nie wiem czy się da tą funkcję wykorzystać i jakie przyniesie korzyści. Proszę o komentarz.

0
  • #4 19 Maj 2005 21:21
    juror1
    Poziom 2  

Interesuje mnie możliwość zsieciowania dwóch central Siemensa Hicoma. Jak będzie lepiej? Po PRI, BRI,Q-sigu czy VOIP'ie ?. Z góry dziękuję za przedstawienie opini.

0
  • #5 15 Cze 2006 17:04
    practical
    Poziom 2  

Witam,
    mam pytanie o centalę KX-TD1232CE. Istnieje możliwość odzyskania hasła, lub jest jakieś serwisowe. Nie mam możliwości konfigurowania, ponieważ nie mam hasla. Zostało ono prawdopodobnie zmienione przez kogoś i chyba nie zostało zapisane.
    Nie chce resetować do ustawień fabrycznych, za dużo będzie poźniej do konfigurowania.

z góry dziękuję
    pozdrawiam

0
  • #6 15 Cze 2006 19:10
    oscar2000
    Poziom 33  

kolega , ktory sie zaoferowal z pomoca jakos nikomu jeszcze nie odpowiedzial wczesniej..... a wiec do tedetki jest pewien program , ktory pomoze ci w hasle stawiasz kompa na noc albo na weekend a po powrocie juz masz haslo ... :-) poruszany byl juz ten temat na forum pare razy.... reszta na pw.

0
  • #7 01 Sie 2006 12:12
    nerkins1
    Poziom 10  

Jak zorientować się który program ManagerE uruchomi centralę Siemens hiPath?

0
  • #8 01 Sie 2006 17:15
    Jack14
    Poziom 37  

Proponuję zamknąć ten temat bo kolega który go założył nie odpowiada na pytania.

ps

może się przeliczył co do posiadanej wiedzy albo okresowy brak dostępu do netu, choroba itp.
    Co Panowie i Panie :D na to?

0
  • #9 03 Paź 2006 16:33
    fruuwak
    Poziom 1  

Przede wszystki to musisz wiedzieć jaką wersję posiadasz hipath, a jakie manager obsługuje to dowiesz się po uruchomieniu managera - help i about.

0