Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samoistne zatrzymywanie muzyki - Sony Xperia E

gigabit 09 Mar 2015 16:12 2220 5
  • #1 09 Mar 2015 16:12
    gigabit
    Poziom 11  

Witam
    Nie znalazłem takiego problemu...

Po przywróceniu ustawień fabrycznych odtwarzacz mp3 zatrzymuje odtwarzanie muzyki całkowicie przypadkowo. Po sekundzie, 10 sek, po 5 sek, po paru minutach... Przed zresetowaniem było ok.

Jest to spory problem i strasznie irytujący. Zainstalowałem nawet osobną aplikację do odtwarzania muzyki i też się pauzuje.

Proszę o pomoc. To zapewne kwestia ustawień, jednak nie mogę znaleźć. Próbowałem z wygaszaczem ekranu, zasilaniem czy może nie pauzują. Już nie wiem.

0 5
  • #2 09 Mar 2015 17:13
    nemo333
    Poziom 28  

Słuchawki z mikrofonem czy bez?

Sprawdziłbym najpierw słuchawki a później gniazdko słuchawek. Muzyka pauzuje się po naciśnięciu klawisza na słuchawkach, może czasem telefon dostaje sygnał że wciśnięto klawisz kiedy rzeczywiście nie jest wciskany?

0
  • #3 10 Mar 2015 20:19
    gigabit
    Poziom 11  

Z mikrofonem. Właśnie sprawdzam z inną parą słuchawek. Gniazdo raczej ok. Ruszam i kręcę dookoła i nic nie przerywa.
    Wcześniej wyłączyłem tel. i ponownie włączyłem, ale to nie pomogło.

Dodano po 4 [minuty]:

Z mikrofonem. Właśnie sprawdzam z inną parą słuchawek. Gniazdo raczej ok. Ruszam i kręcę dookoła i nic nie przerywa.
    Wcześniej wyłączyłem tel. i ponownie włączyłem, ale to nie pomogło.

nemo333 napisał:
    Muzyka pauzuje się po naciśnięciu klawisza na słuchawkach, może czasem telefon dostaje sygnał że wciśnięto klawisz kiedy rzeczywiście nie jest wciskany?

To nie to. Kiedy po zatrzymaniu się muzyki naciskam przycisk na słuchawkach i dźwięk nie zostaje wznowiony.

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

Acha no i zauważam, że przed przywróceniem ust. fabrycznych wsio śmigało jak ta lala.

Dodano po 13 [minuty]:

Pardon, że tak podbijam. Może ktoś to poskleja, a ja przepraszam...

Z innymi słuchawkami jest to samo. To jednak wina telefonu.
    Jakieś pomysły?

0
  • #4 10 Mar 2015 21:41
    venummasa
    Poziom 19  

Jak robiłeś reset to spróbuj zaktualizować oprogramowanie z poziomu telefonu

0
  • #5 13 Mar 2015 01:40
    gigabit
    Poziom 11  

Odpowiedzialna za moje problemy była aplikacja "Deezer". Wyłączyłem, odinstalowałem i już się muza nie zatrzymuje. Dziękuję za pomoc :)

A jeszcze pytanko bez nowego topika:
    Da się do Xperi E podłączyć inne słuchawki, np: Szajsunga, które to posiadam?
    Jak podłączę to pokazuje "nieobsługiwane urządzenie", a są lepsze od oryginalnych, dołączonych. Da się to jakoś ominąć? Przerobiony mini jack?

0
  • #6 13 Mar 2015 08:52
    nemo333
    Poziom 28  

Przejściówka, np Fiio LU1/LU2.

0
  Szukaj w 5mln produktów