Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

usterki voyager 98r. co robic ??

kaktusiak 09 Mar 2015 18:12 1125 1
  • #1 09 Mar 2015 18:12
    kaktusiak
    Poziom 1  

Witam,
    Posiadam Chryslera Voyagera 2.4 B+G '98.
    Skrzynia automat.
    Posiadam auto od kilku miesiecy i dostalem je od znajomego za grosze bo juz mu nie potrzebny.
    Pytanie moje polega na tym iż,
    1. Podczas skrecania na skrzyzowaniach na rondzie w lewo podczas jazdy auto gaśnie nie wiadomo z jakiej przyczyny po czym normalnie odpala i jedzie dalej. Dodam iz dzieje sie tak przy normalnej predkosci a przy jezdzie praktycznie spacerowej auto nie gasnie.
    2. Problem z zamkiem w tylnej klapie nie otwiera sie - centralny otwiera i zamyka lecz sama klamka nie dziala i rozebralem plastiki i nie moge odkrecic tej plastikowej śruby... czym to potraktowac zeby nie polamac?
    3. na gazie podczas jazdy po ok. 100 km nagle traci moc i chodzi jak traktor... trzesie szarpie i slabo jedzie. po ostygnieciu wraca wszystko do normy
    4. skrzynia czasami jak sa problemy z tym gazem wpada w tryb serwisowy czy to aby napewno od gazu?
    5. wycieraczka w klapie samoistnie sie odpala wyciera albo i nie... ciezko ja ogarnac, zas z przodu nie ma spryskiwacza silniczki wymienilem ale nie chodza. po podlaczeniu na krotko slychac jak pracuja.
    6. uchylna tylna szyba jedna nie dziala jak sie do tego dobrac i co moze byc przyczyna?
    7. brak swiatel postojowych z przodu nie wiadomo czemu.
    8. wskaznik stanu paliwa pokazuje 1/3 baku a jest faktycznie pusty jak to naprawic.
    no i to tyle problemow z moim wojtkiem bede wdzieczny za najmniejsza pomoc w tej sprawie i rozumiem ze mam trupka ale chcialbym go jakos ozywic i jeszcze nim po jezdzic.
    Z gory dzieki

0 1
  • #2 12 Mar 2015 14:49
    tom124
    Poziom 12  

odp 1 Tu przypuszczam ze wróżka nawet nie pomoże.sprawdź czy instalacja elektryczna "nie wchodzi" w układ kierowniczy.Pod maska i koło kolumny kierowniczej wewnątrz samochodu

odp 2.Trzeba wytopić ten plastik np lutownicą i wybić klamkę (klamkę będzie trzymać tylko mała tulejka po wytopieniu plastiku rozebrać mechanizm centralnego i klamki nasmarować

0