Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE50H6400 obraz przesyłany przez HDMI z kompytera nie jest pełnoekranowy

09 Mar 2015 20:16 1347 12
  • Poziom 7  
    Witam, po podłączeniu komputera kablem HDMI do telewizora obraz nie jest wyświetlany w pełnym ekranie, rozmiar obrazu w TV ustawiony na automatyczne dopasowanie, ale nawet przy innych ustawieniach jest ten sam problem. W Windowsie ustawienie "powiel te ekrany, rozdzielczość 1920x1080, proszę o pomoc.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Próbowałem ze wszystkimi możliwymi ustawieniami telewizora i zmianą gniazda HDMI nic nie pomaga, bez prób samodzielnego ustawieni nie zakładałbym tematu:) wcześniej miałem telewizor LG i tam było ok
  • Poziom 1  
  • Specjalista Sieci, Internet
    krzysztofnycz4 napisał:
    Spróbuj zmienić rozdzielczość ekranu w ustawieniach komputera.

@konjoo13
    I odświeżanie.

Czasami, jest konieczność ustawienia portu HDMI do pracy z komputerem (musimy port HDMI nazwać PC - i zaczyna działać).
  • Poziom 7  
    Próbowałem rozdzielczości, odświe nie pomaga, zmieniałem też sposób wyświetlania z powiel, na "wyświetlaj pulpit na 1", "Rozszerz ekrany itp" przestawianie ustawień wejścia HDMI w TV z PC na cokolwiek innego, chociażby DVI PC nic nie daje, dodatkowo po wybraniu pc nie ma możliwości zmiany rozmiaru obrazu na inny niz 4:3 lub 16:9, przy innych ustawieniach wejścia jest taka możliwość ale jak pisałem niczego nie zmienia.
  • Poziom 1  
    @krzysztofnycz4
    To znaczy jakim i gdzie chcesz go podłączyć do tv, już nie wspominając o komputerze?
  • Poziom 1  
    @krzysztofnycz4
    A kolega sprawdził, czy tv ma takie gniazdo, czy tylko tak strzelił...?.
    @krzysztofnycz4
    Kolega poważnie o tym pisze? - proszę sobie poszukać, co można zrobić (sobie) takim kablem.
  • Poziom 7  
    Nie mam wyjścia analogowego na karcie graficznej, ani wejścia w telewizorze, poza tym z tego co wiem musiałbym przesyłać dźwięk oddzielnym kablem a to nie chodzi w grę. Podsumowując temat chyba będę musiał skontaktować się z technikami Samsunga