Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spawarka ANSEN TIG-200P

dawid382 09 Mar 2015 23:45 657 0
  • #1 09 Mar 2015 23:45
    dawid382
    Poziom 12  

Witam, mam wielką prośbę, ponieważ znajomy przyniósł do mnie takie oto cudo:

Spawarka ANSEN TIG-200P

Kupił gdzieś na stoisku no i oczywiście brakowało kabla zasilającego. Po rozebraniu zauważyłem, że nie ma tam w ogóle połączeń między płytkami oraz między płytkami i potencjometrami. Brakuje całego okablowania. Mam ogromną prośbę dla osób które posiadają tą spawarkę, ewentualnie z mniejszym lub większym prądem, chciałbym by ktoś wysłał mi zdjęcia tej spawarki od środka. Za zdjęcia odwdzięczę się. Brakuje mi również tego transformatorka co steruje tranzystorami może ktoś ma schemat jak go nawinąć ? Jest on bardzo popularny w chińczykach.

Pewnie znajdzie się ktoś kto napisze, że jeśli to chińczyk to na pewno podobny do innych, owszem jest 2/3 układu podobne jednak na płytkach które mam nie ma "małej przetwornicy" odpowiadającej za zasilanie układu, nie mam żadnego przekładnika na kablu, a praktycznie w każdym chińczyku jest.

Za pomoc (dokładne zdjęcia, policzenie na przekładniku liczby zwojów, rozrysowanie schematu połączeń okablowania) oferuje mały bonus finansowy.

Szukając w internecie, natrafiłem na Sherman 200P zauważyłem, że najbardziej odpowiada mojej. Może taką ktoś posiada?

0 0