Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC

10 Mar 2015 18:52 1062 3
  • Level 10  
    Witam ,

Dostałem od znajomego Radio od Nissana . Chcę je podłączyć do mojego Cinquecento . W Fiacie jest już gotowa instalacja do podłączenia radia lecz oczywiście kostki się nie zgrywają . U siebie mam 7 pinów i myślę , że nie będzie problemu z rozpoznaniem co jest do czego ( w instrukcji obsługi mam to rozpisane) . Problem jest natomiast w tym Radiu bo nie wiem co jest do czego , a kostka ma 9 pin-ów (2 dodatkowe zapewne do głośników tylnych , ale to mi nie potrzebne ) . Chcę prze lutować odpowiednie kable . Kod do tego radia posiadam .

Teraz podstawowe dane tego radia , które przedstawie na załączonych zdjęciach .

Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC Blaupunkt BP6340 - Montaż radia do Fiata CC

Pozdrawiam
  • Level 9  
    Możesz sobie kupić wtyczkę od nissana i gniazdko do CC i tym porobić przejściówki, nie lutuj kabli na żywca, za miesiąc zapragniesz nowego radia z biedronki (bo na karty SD ci się zamarzy na przykład) i znów byś musiał lutować.
  • Level 10  
    Witam ,

Poradziłem sobie z montażem . Serdeczne dzięki za link do opisu złącza .

Pozdrawiam