Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiertarko - wkrętarka - EINHELL TH-CD 18 2 2B vs GRAPHITE 58G116-PS2

10 Mar 2015 21:51 2613 3
  • Poziom 11  
    Witam.
    Muszę dokonać zakupu wiertarko-wkrętarki. W temacie podałem dwie marki, które po prostu kojarzę, ale szczerze mówiąc nie miałem z nimi do czynienia.

Tak w skrócie, budżet jaki chcę wydać to maksymalnie 200 zł. Obie propozycje się mieszczą w tym przedziale. Wiertarko-wkrętarka ma mi służyć do prac w domu, a dokładniej czasem coś wywiercić, czasem coś przykręcić.

Która z wyżej wymienionych bardziej się nadaje ? Ktoś miał do czynienia z tymi modelami ? A może coś innego polecacie w tej cenie ?
  • Poziom 8  
    Witam.
    W tym przedziale cenowym znajdziesz już dobry sprzęt, który w domowych pracach Cię nie zawiedzie. Obie marki są dobre i nie powinieneś mieć z nimi problemu. Sam niedawno kupowałem wkrętarkę do domowego użytku, kupiłem tutaj Graphite za 245zł (lubię dołożyć z nadzieją, że dłuugo posłuży) i jestem bardzo zadowolony. Mam ją dopiero miesiąc, pomaga mi w pracach remontowych, na razie mogę powiedzieć, że bateria trzyma długo i nie brakuje jej mocy(mowię o modelu 58G121)
  • Poziom 13  
    Witam,
    Dziękuję za pozytywną wzmiankę o naszej marce. Pozwolę sobie dołączyć i zaproponować pomoc w odpowiedzi na Pana pytanie.
    Ze swojej strony jak najbardziej polecam wiertarko-wkrętarkę Graphite 58G116-PS2 . Umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu prac w gospodarstwie domowym. Jest niezwykle funkcjonalna i łatwa w użyciu. Dołączona latarka pozwala na pracę w źle oświetlonych pomieszczeniach. Rękojeść, górna część obudowy oraz przycisk włącznika zostały pokryte materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu narzędzie pewnie leży w dłoni. Posiada także uchwyt magnetyczny, umożliwiający przytrzymywanie drobnych elementów metalowych podczas pracy. W zestawie znajduje się m.in. wydajny akumulator, który wytrzymuje kilka godzin pracy. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali. Jak wszystkie produkty marki Graphite, cechuje ją także bardzo duża wytrzymałość, przystosowana do pracy profesjonalnej, w trudnych warunkach.
    Pozostaję do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.

Pozdrawiam,
    Tomek, Grupa Topex
  • Poziom 1  
    Expert Grupa Topex napisał:
    Witam,
    Dziękuję za pozytywną wzmiankę o naszej marce. Pozwolę sobie dołączyć i zaproponować pomoc w odpowiedzi na Pana pytanie.
    Ze swojej strony jak najbardziej polecam wiertarko-wkrętarkę Graphite 58G116-PS2 . Umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu prac w gospodarstwie domowym. Jest niezwykle funkcjonalna i łatwa w użyciu. Dołączona latarka pozwala na pracę w źle oświetlonych pomieszczeniach. Rękojeść, górna część obudowy oraz przycisk włącznika zostały pokryte materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu narzędzie pewnie leży w dłoni. Posiada także uchwyt magnetyczny, umożliwiający przytrzymywanie drobnych elementów metalowych podczas pracy. W zestawie znajduje się m.in. wydajny akumulator, który wytrzymuje kilka godzin pracy. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali. Jak wszystkie produkty marki Graphite, cechuje ją także bardzo duża wytrzymałość, przystosowana do pracy profesjonalnej, w trudnych warunkach.
    Pozostaję do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.

Pozdrawiam,
    Tomek, Grupa Topex

A czym się różni Graphite 58G116 od Graphite 58G111 bo nigdzie nie mogę tego znaleźć