Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson L355 - Migająca kontrolka poziomu tuszu

rademachera 11 Mar 2015 13:14 10950 6
 • #1
  rademachera
  Level 1  
  Jak w temacie-pomarańczowa kontrolka miga, zbiorniki tuszu pełne w 3/4, tusze oryginalne.Urządzenie pracuje, ale niepokoję się tym mrugającym oczkiem.Co mogę zrobić?
 • #2
  pszczolap
  Level 11  
  Podnoszę temat.
  Mam podobny problem. Drukarka wydrukowała 450 stron i teraz zanim wydrukuje to mieli i mieli z 5 minut. Czasami po włączeniu mrugają jej diody od papieru oraz od tuszu. Pojemniki z tuszem są zalane w 4/5 pojemności. Drukarka używana praktycznie każdego dnia. Robiłem jej wydruki serwisowe, czyszczenie dyszy i problem z mieleniem po włączeniu pozostał.
  Jak sobie z tym poradzić?
 • #3
  Bitels85
  Level 25  
  obaj panowie macie dwa różne problemy

  kolego rademachera prawdopodobnie masz przepełniony zbiornik na zużyty toner, co u kolegi pszczolapa jest raczej niemożliwe przy 450 wydrukach.

  wydrukuj raport ze stanem licznika z urządzenia.

  ogólnie obu wam zalecam zainstalowanie pełnego sterownika wraz ze status monitorem, dzięki któremu na komputerze pojawi się komunikat co boli wasze drukarki
 • #4
  pszczolap
  Level 11  
  Dzwoniłem dzisiaj na serwis i jeżeli nic się nie zmieni to najlepiej odinstalować drukarkę z PC i zainstalować ponownie bo być może coś się jej tam przestawiło w sterownikach.
 • #5
  Bitels85
  Level 25  
  jak słyszę takie rady to mnie trafia.... ale skoro tak powiedzieli to przeinstaluj, sprawdź i podaj komunikat status monitora.
 • #6
  pszczolap
  Level 11  
  Zrobiłem aktualizacje oprogramowania w ustawieniach drukarki i teraz działa OK. Nawet po ponownym uruchomieniu. Zobaczymy jeszcze jak się zachowa po 12 godzinnej drzemce bez zasilania!
 • #7
  pszczolap
  Level 11  
  Tak więc problemem było oprogramowanie w komputerze.