Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

COS ZE ZMIENIARKĄ!!!SŁYCHĆ PISKI W RYTM BASU!!!

18 Maj 2005 22:18 938 5
  • Poziom 11  
    Mam proble. Podłączyłem zmieniarkę PIONEER CDX-P1210 (jest ona w bagażniku obok tuby i wzmacniacza) i słuchać piszczenie w głośnikach w rytm basu(tylko w rytm basu, nie ma nic wspólnego z alternatorem ponieważ przy dodawaniu gazu nic się niedzieje) ? Co może być przyczyną? Napewno nie kabel bo pociągnołem go drugą stroną? Czy przyczyną może być to że zminiarka stoi za blisko tuby?? Proszę oodpowiedź. Dziękuje każdemu kto choć trochę mi pomoże. Dodam że jak słucham z radia to dzwięk jest czysciutki piski są tylko przy słuchaniu płyt!
  • Poziom 20  
    Lepiej odsun te zmieniarke od tuby bo jesli do glosnika podasz duza moc to fale elektromagnetyczne pewnie oddzialywuja na elementy mechaniczne lub elektroniczne zmieniarki.
  • Poziom 11  
    Dziękuje za odpowieź. mam jeszcze jedno pytanie jak jest włączone radio to wszystko gra ok. jak włącze zmieniarkę to po połowie głośności jak trochę pogra to się wyłącza. Co to może być???
  • Poziom 14  
    wyłącza się radio czy zmieniarka?? nie zrozumiałem troszkę tego pytania :)
  • Poziom 12  
    Zrób kilka testów. Wyciąg zmieniarke, później ją przesuń i będziesz wiedział w czym tkwi problem...

Pozdro...
  • Poziom 11  
    Wyłącza się radio. jak włącze spowrotem to jest ok. Gra ok 2-3 minut i się wyłącza? Niewiem w czym jest problem??