Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever Tab A103 - Jak wykonać hard reset ?

13 Mar 2015 09:52 5430 8
  • Poziom 16  
    Mam problem z moim tabletem - GoClever Tab A103 - chce zrobić w nim hard reset, i owszem udaje mi się go zrobić ale nie do końca. Trzymam klawisze Vol Up i Vol Down oraz Power i po jakiejś chwili pojawia się zielony robot androida z czerwonym wykrzyknikiem i zapewne muszę coś jeszcze wcisnąć żeby pokazały się opcje typu wipe data/factory reset, ale jak narazie nie mogę sobie poradzić jak te opcje uaktywnić. Proszę o jakieś porady.
  • Poziom 30  
    Jaki masz problem z tym tabletem? Czy on się w ogóle włącza?

Oczywiście chodzi mi o to czy w normalnym trybie się uruchamia, nie serwisowym.
  • Poziom 16  
    A sorki nie napisałem, tablet miał kod ale niestety mam zdolną siostrę i go zablokowała, poza tym tablet normalnie się włącza. Gdy chce wykonać hard reset trzymam te klawisze o których piszę wyżej i dochodzi do pierwszego loga i potem jest ludzik androida z czerwonym wykrzyknikiem i wciskałem już wszystkie klawisze w różnych kombinacjach ale ciągle nic.
  • Poziom 30  
    Jak Ci się wyświetli android z tym czerwonym znaczkiem to wciśnij szybko dwa razy (Vol+)+(Vol-)+Power. Powinna się wtedy wyświetlić konsola.
  • Poziom 16  
    Niestety nie wyświetla się konsola jak tak robię, próbuje też innych różnych kombinacji ale nic nie działa, ale myślę że akurat tej prawidłowej jeszcze nie trafiłem.
  • Poziom 30  
    Nie wiem czy nie skończy się instalacją czystego softu jeżeli nie możesz dostać się do recovery. A masz może ten tablet przypisany do jakiegoś konta gmail?
  • Poziom 16  
    Soft byłby możliwy do wgrania ale nie znam numeru seryjnego a widzę na stronie GoClevera softy konkretnie do określonych numerów seryjnych a nie chce wgrać złego softa, a nie jestem pewien czy jak go rozkręce to tam gdzieś w środku będą nr seryjne, bo z tyłu na obudowie żadnych nie ma. Jeśli chodzi o konto gmail to tak jest przypisane ale siostra nie pamięta właśnie danych, bo gdyby znała byłoby już po problemie.
  • Poziom 16  
    Nie no tyle to jestem kumaty że na pudełku może być ;p ale nie mam go niestety a mam też gniazdo usb do wymiany i czekam aż kolega wpadnie i mi to zrobi i myślę że wtedy będę znał numer seryjny i z softem nie będzie problemu ale póki mam czas chciałbym zrobić ten reset klawiszami.