Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite A105 S4384 ciemny ekran przy logowaniu

13 Mar 2015 15:24 927 9
  • Poziom 6  
    Witam,
    podczas logowania wyświetla mi się duże logo Windows XP z przesuwającym się paskiem logowania, po kilku sekundach gaśnie i tu zaczynają się moje problemy. Już nie pojawia się ekran gdzie powinienem wybrać użytkownika. Ekran pozostaje ciemny. Monitor nie wyłącza się, pozostaje podświetlony, jednak nie pokazuje niczego poza ciemną pustką. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, dlatego proszę o pomoc. Co możecie doradzić?
  • Poziom 25  
    Czy instalowałeś jakieś poprawki? Próbowałeś użyć punktu przywracania systemu?
  • Poziom 6  
    Jakie poprawki masz na myśli? Updaty? Nie próbowałem użyć punktu przywracania systemu.
  • Poziom 25  
    Spróbuj w takim razie przywrócić system z Punktu Przywracania.
  • Poziom 6  
    Dobrze, chętnie to zrobie :), tylko powiedz mi jak?
  • Poziom 6  
    Działając według poleceń wszystko idzie dobrze do momentu wyboru systemu i wciśnięcia przycisku 'ENTER', czyli punkt 3 instrukcji. Ekran wyświetla ścieżki plików systemowych, po chwili następuje restart systemu. Próbowałem kilka razy, efekt był identyczny. Próbowałem też wybierać opcję uruchamiania systemu 'Last Known Good Conf.' i 'Directory Services Restore Mode'. Kolejne próby kończyły się ciemnym ekranem lub restartem.
  • Poziom 6  
    Asisienka23 bardzo mi pomogłaś, jednak wydaje mi się, że zaawansowany wiekowo dysk twardy zaczyna chorować. Jutro zajmie się nim człowiek od czarnej roboty :) sprawdzi mojego trupa i padnie wyrok. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam ;)
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Nie jest potrzebny żaden pomocnik. Odpal CrystalDiskInfo i podaj wynik SMART na forum.