Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai I 30 w jaki sposób sprawdzić przebieg silnika

13 Mar 2015 16:54 2490 2
  • Poziom 16  
    Witam.
    Chcę kupić silnik do mojego hyundaia I30, osoba od której mogę go kupić mówi, że ma 2 lata i 20.000 przebiegu. To jest jego nr G4FA AZ264060. Mam pewne obawy co do podanych danych, gdyż te silniki były produkowane do 2011r, a później były inne. Czy ktoś z Was ma możliwość sprawdzenia jego przebiegu i wieku?. Pytałem w serwisie Hyundaia, ale powiedziano mi, że mają tylko możliwość sprawdzenia po VIN. Nie wiem czy oszukują, czy nie, ale w KIA mają taką ewidencję i tam u kolegi sprawdziłem i nie mają takiego silnika w żadnym samochodzie.
    Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia w Hyundaiu to proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    Bez vin'u nie da rady . Ale z tego co piszesz produkowano je do 2011 , dwa lata jezdził . Później sie wystał kolejne 2 lata . Jak nie był trzymany w dobrych warunkach tylko pod chmurka to moim zdanie jest nie wiele wart . Z drugiej strony jeśli nie latal na gazie to bedzie mial przebieg w okolicy 120 tys. czyli nie tak żle .
  • Poziom 16  
    Jednak istnieje możliwość sprawdzenia po nr silnika. Kolega z KIA znalazł i juz wiem w jakim aucie był ten sinik. Nr VIN TMADB51CABJ151218 . Jśli ktoś ma możliwość podania dokładniszych informacji o roku produkcji , przebiegu,
    nprawach itp. To będę wdzięczny. Info znalazł u producenta z Czech.