Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik ekranu intel graphics accelerator drivers for windows 7 przestał dział

cinek4 13 Mar 2015 19:20 930 4
  • #1 13 Mar 2015 19:20
    cinek4
    Poziom 5  

Witam !
    Od dluzszego czasu cos nie tak dzieje sie z moimi sterownikami. Usuwalem juz je kilka razy , wgrywalem najnowsze a nawet wykonalem format ale problem ustaje tylko na chwile i potem znow wraca do tego co bylo (szarpie ekranem i pozniej wyskakuje taki komunikat). Mam zainstalowany Windows 7 64x Ktos moze pomoc ?

0 4
  • #2 13 Mar 2015 19:32
    Asisienka23
    Poziom 25  

Jak to szarpie ekranem? Być może to nie wina sterowników, a uszkodzonej karty graficznej.

0
  • #3 13 Mar 2015 19:35
    cinek4
    Poziom 5  

No robi sie czarny ekran na sekunde pozniej wszystkie kolory teczy i wraca na chwile do normy i po jakims czasie znow to samo. Da sie to jakos naprawic ? Po usunieciu i ponownym zainstalowaniu sterownikow wszystko wraca do normy az do ponownego uruchomienia komputera kiedy znow sie dzieje to samo.

0
  • #4 19 Kwi 2015 16:49
    cinek4
    Poziom 5  

Oto co dzieje sie z laptopem:
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qoo3zpKpyY4

Konczy to sie albo takim komunikatem:
    sterownik ekranu intel graphics accelerator drivers for windows 7 przestał dział

Albo BSOD z bledem pliku igdkmd64.sys

Najnowsze sterowniki graficzne i aktualizacje systemu Windows , pamiec ram w roznych testach nie wykazuje zadnych bledow tak samo zintegrowana grafika podczas testu za pomoca Intel Diagnostic Tool

Jakies rozwiazania ?

Z gory dziekuje

0
  • #5 20 Kwi 2015 15:41
    Wiktor2002ZPL
    Poziom 16  

Jak wg mnie to karta graficzna, mialem taka sytuacje i podczas rutynowej pracy siadla i nie wstała. Poszarpany obraz tzn nie na miejscu elementy ? To tez mi sie dzialo w tamtym czasie i jak mówiłem padla grafika.

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

Ew. uszkodzona tasma matrycy. Nie mam pewności co do filmiku ale porównaj ;https://m.youtube.com/watch?v=w35IETyqjBk

0