Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę połączyć się z wi-fi

14 Mar 2015 11:18 1014 8
  • Poziom 6  
    A więc tak, mam laptopa dell inspiron N5010, ma on 4gb ramu, intel pentium p6200 2.13 ghz 2 rdzenie i od wczoraj nie moge połączyć się z siecią wi-fi, kiedy klikam połącz to sie ładuje przez chwile i wyskakuje komunikat System Windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią XXX, dodam, że karta sieciowa działa i jak podpinam kabel do laptopa od routera to wszystko hula, nie wiem o co chodzi, dałem przywracanie systemu do 5 miesięcy temu i nie pomogło mam windows 7 64 bity.
  • Poziom 39  
    Inne urządzenia łączą się z ruterem poprawnie, np, telefon?
  • Poziom 6  
    tak laptop jeszcze jeden pc i 3 tel
  • Moderator Samochody
    Spróbuj "zapomnieć" (usunąć profil sieci) sieć i od nowa wprowadzić klucz WPA. Upewnij się też, że router nie wymaga autoryzacji - mechanizm typu QSS lub podobny (czyli trzeba na routerze nacisnąć przycisk, żeby autoryzować urządzenie przy pierwszym podłączeniu).
  • Poziom 6  
    zapomniałęm sieć i przy łączeniu się z nią od nowa podaje klucz spod routera laduje sie i znowu to samo :(
  • Poziom 25  
    Czy masz możliwość sprawdzenia połączenia z inną dowolną siecią bezprzewdową?
  • Poziom 25  
    Maiłem taki sam problem z jednym routerem. Działo się identycznie na jednym tylko laptopie, zmieniałem karty, systemy, nic nie pomagało. Dopiero wymiana routera załatwiła sprawę.
  • Poziom 25  
    Ja w swojej sieci dostęp mam udzilany także po MACu karty sieciowej. Czy jest możliwe abyś zmieniał MACa w karcie bezprzewodowej w laptopie?
  • Poziom 10  
    Miałem taki problem na Inspironie. wszystko działało, w pewnym momencie zerwało połączenie, na chwilę się połączył i za moment znowu zerwało. Po restarcie taki sam komunikat jak u Ciebie. Odinstalowałem kartę Wi-Fi, podłączyłem komputer do routera kabelkiem, wszedłem na stronę dell`a, ściągnąłem i zainstalowałem program Dell System Detect, który dopasował i zainstalował ponownie kartę - wszystko smiga