Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Subwoofer logitech x-210 nie wydaje dźwieków po upadku

Rafal4412 14 Mar 2015 15:21 897 4
    Rafal4412
    Level 6  
    Witam. Mam problem z głośnikami logitech x-210. Pewnego dnia lekko uderzyły o ziemię i zaczęły strasznie buczeć (wyć) po odłączeniu i podłączeniu do prądu, nie wydawały już żadnego dźwięku. głośniki raczej sie uruchamiają (paląca się dioda i leciutkie stukniecie w głośniku basowym) Po podłączeniu do źródła dźwięku nie wydają oznak życia satelity milczą a subwoofer nie wiem gdyż głośniki będąc włączone czy wyłączone wydają ciche buczenie (brzęczenie). Co może być usterką? z góry dziękuje za pomoc.
    mariuszw19640717
    Level 35  
    Rafal4412 wrote:
    Co może być usterką?

Wszystko, zerwany przewód, pęknięta ścieżka i wiele innych przyczyn.
    Należy rozkręcić obudowę i obejrzeć co się tam podziało w środku po uderzeniu.
    Rafal4412
    Level 6  
    Problem w tym, że już to zrobiłem i wszystko wygląda dobrze nic nie jest urwane a ścieżki są całe.
    mariuszw19640717
    Level 35  
    Rafal4412 wrote:
    Problem w tym, że już to zrobiłem i wszystko wygląda dobrze nic nie jest urwane a ścieżki są całe.

Jednak coś jest uszkodzone bo nie działa prawidłowo, musisz mierzyć szukać innej metody nie ma.
    Głośniki sprawdzałeś na innym wzmacniaczu?
    Na czym jest to zrobione na tranzystorach, US?
    Napięcie zasilające prawidłowe?
    Rafal4412
    Level 6  
    Napięcie jest od 12-14 volt więc jest ok a satelity są sprawne. Dobra nic niestety nie poradze temat do zamknięcia.