Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo B575e - błąd połączenia z wifi udostępniane go przez tablet samsung tab 4

sylwiaaa2508 15 Mar 2015 21:43 729 0
  • #1 15 Mar 2015 21:43
    sylwiaaa2508
    Poziom 7  

Witam, posiadam tablet samsung tab 4 z możliwością włożenia karty sim i korzystania w ten sposób z internetu. zatem zakupiłam takową kartę, zaznacze, ze na tablecie internet fajnie działa, po czym chciałam go za oomoca tableta udostępnić na inne urządzenia ( udostępnianie internetu za pomocą routera wifi ) i pojawił się problem w momencie gdy chciałam skorzystać z tak udostępnionego internetu na laptopie lenovo B575e. Co prawda na laptopie widać sieć udostępniona z tableta, wszystko wydaje się poprawnie działać, wpisuje hasło itd laptop uzyskuje połączenie jednak za kilka sekund wyskakuje komunikat, że połączenie jest ograniczone, wiec strony internetowe się nie otwierają, czasem jeśli nawet mam komunikat "dostęp do sieci internet" a więc teoretycznie strony powinny się ładować wcale się tak nie dzieje, w momencie próby otwarcia jakiejś strony za chwile wyskakuje komunikat "ograniczony dostęp do internetu" . Nadmienię tylko iż każde inne urządzenie, np telefon, łączy się z siecia udostępniona przez tablet bez najmniejszego problemu i internet działa. I jeszcze Zaznaczę, iż przełożenie karty sim z tableta do np telefonu i udostępnienie internetu przez router wifi z telefonu, również rozwiązuje problem i internet na laptopie fajnie działa. Może być jakiś haczyk w połączeniu między tabletem, który ma być routerem wifi a laptopem? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Dziękuję

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo