Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire V nitro black edit - Spowalnianie pracy procesora przez kursor

16 Mar 2015 16:46 744 2
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Od niedawna borykam się z pewnym problemem dotyczącym procesora i kursora/ myszki. Otóż gdy ruszam myszką po pulpicie, w przeglądarce lub gram w grę zużycie procesora sięga z 1-5% do 50-80%. Gdy przestaje ruszać myszką wszystko wraca do normy. Gdy poruszam kursorem w menadżerze zadań to zużycie procka jest mniejsze. Już jest tyle tematów na ten temat ale nikt nie może znaleźć rozwiązania. Wszystko co robię w naprawieniu tego jest chwilowe, mianowicie do ponownego włączenia laptopa. Laptop jest nowy kupiony jakiś miesiąc temu. Na początku wszystko było w porządku. Wymieniałem myszkę , instalowałem sterowniki do karty graficznej starsze/nowsze, ale tak jak mówiłem chwilowo. Problem zaczyna występować po jakiś 10-15 min po włączeniu tzn zaczyna się wtedy zacinać wszystko a procek zużywa się już na samym początku. Gdy odepnę myszkę i podłącze na nowo problem ustepuje na 10 -15 min. Proszę o pomoc nie wiem co robić!!! Nie chcę oddawać nowego lapka do serwisu :C
    Wrzucam screena ze SMART dysku.

Mam system operacyjny Windows 8.1 .
  • Poziom 35  
    Ledparson napisał:
    Już jest tyle tematów na ten temat ale nikt nie może znaleźć rozwiązania. Wszystko co robię w naprawieniu tego jest chwilowe, mianowicie do ponownego włączenia laptopa.

Czyli co konkretnie robisz?
  • Poziom 9  
    No tak jak mówiłem. Zmieniałem myszkę, instalowałem sterowniki, przywracanie systemu, odinstalowanie aktualizacji i jest dobrze przez jakiś czas i znowu.