Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wycena kosiarki do trawy z silnikiem Brigsa

17 Mar 2015 12:55 930 2
  • Poziom 19  
    Witam nie wiem czy to odpowiedni dział, w razie czego proszę o przeniesienie. Mam okazje kupic kosiarkę z silnikiem Brigsa kosiarka posiada napęd, ile może byc warta w takim stanie. Kosiłem tą kosiarką w zeszłym roku wszystko działa bez zarzutu pali od pierwszego szarpnięcia po trzykrotnym podpompowaniu jak jest zimna. Kosiarka ta była kupiona dwa lata temu z allegro jako odnowiona i po przeglądzie gdyż był to sprzęt ściągany z za miedzy.

Wycena kosiarki do trawy z silnikiem BrigsaWycena kosiarki do trawy z silnikiem BrigsaWycena kosiarki do trawy z silnikiem Brigsa

Wycena kosiarki do trawy z silnikiem BrigsaWycena kosiarki do trawy z silnikiem BrigsaWycena kosiarki do trawy z silnikiem BrigsaWycena kosiarki do trawy z silnikiem Brigsa
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Jeśli silnik B&S to w porządku. Ale bardzo bym uważał na zakupy używanego sprzętu, tym bardziej, że jak rozumiem będziesz 3 właścicielem ?
    Jeśli ta kosiarka ma kosztować około 200-400 zł i rzeczywiście jest w dobrym stanie to jeszcze może warto to przemyśleć. Ale jak ma kosztować więcej, to nie wiem czy warto.
    Za kwotę około 900zł kupisz nową kosiarkę na silniku B&S z gwarancją - patrz modele AL-KO z linii classic.