Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

COMMAND 2.5 [Mercedes S320] - Jak zrobić wyjście AUX? Zamiast navi/tv/telefonu

17 Mar 2015 12:58 2193 2
  • Poziom 12  
    Witam, mam commanda takiego jak na tym zdjęciu:

Jest to najprawdopodobniej? Command 2.5 NTG, choć ciężko takowy znaleźć. Oryginalnie nie mam w nim wyjścia AUX, które chcę z pewnością uzyskać.
    W konsoli mam TV (które i tak nie działa bo ma odbiornik analogowy), Navi, z którego nie korzystam bo wymaga płyty oraz Telefon wraz z zestawem głośnomówiącym. Zamiast jednego z tych komponentów chciałbym uzyskać wyjście AUX, próbowałem wpinać się do złącza TV, jednakże w momencie gdy odpalam telewizję jest "No video resception, Sound muted" i oczywiście niczego nie słychać, a gdy odłączę dwa piny odpowiedzialne za rozpoznawanie modułu TV to jest informacja "No TV" i tyle...
    Znalazłem takie oto złącze: Link do aukcji usunąłem. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.18. [Mirek Z.]
    Tylko pytanie czy jeżeli odłączę TV (bo jest to akurat kostka od TV) to czy rzeczywiście będzie to działało? Na ekranie spodziewam się komunikatu "No TV"...

Ma ktoś jakiś pomysł jak rozgryźć ten temat? transmitery FM odpadają bo tam więcej szumu niż dźwięku.
  • Poziom 12  
    zakupiłem to złącze i jest tak jak się spodziewałem, nie działa...
  • Poziom 12  
    naprawdę nie ma nikt żadnego pomysłu? jestem w stanie poświęcić TV, zestaw głośnomówiący lub nawigację :/ chyba że ktoś zna bardzo dobry transmiter FM z wejściem AUX tak aby nie było szumów podczas puszczania np. filmu