Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawka bluetooth jako nadajnik dzwięku

tadzikx561 17 Mar 2015 18:23 969 6
  • #1 17 Mar 2015 18:23
    tadzikx561
    Poziom 10  

Witam , mam głośnik który sam zrobiłem , jest to głośnik przenośny chciałbym do niego dorobić odbiornik bluetooth . Szukałem w internecie różnych sposobów , nawet znalazłem post "Słuchawka Bluetooth jako transmiter audio " , tylko nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie otóż czy taka słuchawka będzie działać z układem stereo , mam w głośniku wzmacniacz i ma on wejście na jack 3,5 mm ale stereo . Czy będzie to działało , może są jakieś inne sposoby na przysłanie dzwięku bezprzewodowo , jak najmniejszym kosztem . Proszę o jakiś schemat podłączenia takiej słuchawki pod wejście w wzmacniaczu .

0 6
  • #2 17 Mar 2015 20:48
    aaanteka
    Poziom 36  

Jeśli kupisz słuchawki np: Słuchawki BLUETOOTH do Apple iPhone 3 3GS 4 4S , będziesz miał stereo.
    To najtańsze rozwiązanie. Transmitery są o wiele droższe jako samodzielne elementy zestawu, za to lepsza jakość i zasięg.( np.:Marmitek BoomBoom 75 odbiornik audio bluetooth lub Odbiornik Bluetooth FOCAL WIRELESS RECEIVER)

Najtaniej bezprzewodowo? - transmiter FM i radioodbiornik FM.

0
  • #3 18 Mar 2015 16:23
    tadzikx561
    Poziom 10  

A ten transmiter fm dało by się tak podłączyć żeby telefon nadawał muzyke na danej częstotliwości ?

Dodano po 4 [minuty]:

Hmm , a ta słuchawka mono pasowała by do układu stereo ?

0
  • #4 22 Mar 2015 12:21
    galica7
    Poziom 26  

tadzikx561 napisał:
    A ten transmiter fm dało by się tak podłączyć żeby telefon nadawał muzyke na danej częstotliwości ?

Dodano po 4 [minuty]:

Hmm , a ta słuchawka mono pasowała by do układu stereo ?

Działać by działało ale w mono.Pytanie tylko czy przez taką słuchawkę można słuchać muzyki czy tylko wykonywać połączenia

0
  • #5 22 Mar 2015 13:22
    tadzikx561
    Poziom 10  

Jest taka aplikacja na androida do słuchania muzyki przez słuchawkę nazywa się Mono Bluetooth . A podłączenie takiej słuchawki polega na podłączeniu + oraz - pod wejście w wzmacniaczu ?
    + należy podłączyć pod 1 kanał a - pod masę . Jak już wcześniej napisałem mój wzmacniacz jest stereo , a słuchawka mono . Czy dobrze myślę podłączając taka słuchawkę ?

0
  • #6 22 Mar 2015 13:42
    galica7
    Poziom 26  

Wyjście w słuchawce podłączasz pod wejscie wzmacniacza w twoim głośniku musisz jeszcze zasilić tą słuchawkę noi wyprowadzić jakieś przyciski do sterowania słuchawką

1
  • #7 22 Mar 2015 13:55
    tadzikx561
    Poziom 10  

Ok . Dzięki , jak będę miał jakiś problem to napisze .

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo