Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto do 34.000 zl z rocznika 2009 r.

plejaz 18 Mar 2015 08:06 963 5
  • #1 18 Mar 2015 08:06
    plejaz
    Poziom 19  

Witam, stoję przed wyborem samochodu do kwoty 35.000 zl. Potrzebuje auta z silnikiem minimum 110 KM, klimatyzacją, el. szyby i lusterka, w roczniku od 2009.
    Przebiegi roczne w okolicach 10-12 tys. km.
    Zastanawiam się na Astrą 4 1.6 115 KM, auto wyróżnia się ciekawym wyglądem i bardzo przyjemnie się prowadzi. Poszukuje auta 5cio drzwiowego.
    Co możecie polecić? Czy może lepszym rozwiązaniem będzie zakup diesla?

0 5
  • #2 18 Mar 2015 09:45
    cirrostrato
    Poziom 36  

Kupisz to lub podobne...syn ma dokładnie taki sam problem (jedynie chce kombi) kwota i rocznik podobne, przysłał mi linki do paru autek (marki różne), od ręki wskazałem, gdzie w tych autkach są ,,niespodzianki'' a przez internet nigdy bym nie kupił. Nie patrz na rocznik, nie patrz na przebieg(?!!!) , kup dobre autko najlepiej z kimś, kto potrafi używkę kupić, nie sądź, że wydając 35tys. kupisz na pewno lepsze niż za 30tys. nie sądź z marszu, że kupując autko kilka lat młodsze za sporo więcej dokonasz dobrego wyboru, zakup używanego samochodu zawsze pozostaje loterią a dodatkowo nikt nie sprzedaje dobrego, kilkuletniego, sprzętu bo mu się np. znudził. Mam kombi Mazdę 626 2.0D, (rocznik 2001, dla ciebie chyba za stara), rocznie robię 15-18tys, na liczniku prawie 230tys. (chyba prawdziwe według mojego mechanika), zero problemów, zaraz po kupnie pięć lat temu zalałem (zawsze tak robię) od środka nadkola i progi czystym olejem mineralnym, rdzy nie widać. Gdybym miał dziś kupować też kupił bym diesela choć wcześniej miałem wyłącznie benzyniaki, zakup z autentycznym (tego się do końca nigdy nie wie) przebiegiem poniżej 200tys. dość trudny.

0
  • #3 26 Mar 2015 14:37
    enforces
    Poziom 17  

W tej cenie kupisz Golfa MK7 w całkiem dobrym stanie i niskim przebiegu. Ceny zaczynają się od 29k, ale jak dorzucić kilka tys. masz w miarę pewne auto bez wkładu.

-1
  • #4 26 Mar 2015 14:44
    Alfred_92
    Poziom 32  

enforces napisał:
    W tej cenie kupisz Golfa MK7 w całkiem dobrym stanie i niskim przebiegu. Ceny zaczynają się od 29k, ale jak dorzucić kilka tys. masz w miarę pewne auto bez wkładu.

I co w tyym golfie będzie nadzywczajnego? Może dobry silnik- oj nie sądzę, może będzie bezwypadkowy-nie za te pieniądze.

0
  • #5 26 Mar 2015 15:20
    andrzej20001
    Poziom 42  

Weź Hondę FR-V Executive.

1