Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Desire 510 - Kalibracja dotyku

18 Mar 2015 14:35 3573 5
  • Poziom 8  
    Witam, zakupiłem oryginalny dotyk do HTC Desire 510, ale po montażu jest problem z działaniem. Chciałbym sprawdzić czy jest to wina panelu, który kupiłem, czy wystarczy tylko kalibracja. Jeśli kalibracja nie pomoże i okaże się, że dotyk może być podróbką lub nie jest sprawny, to muszę go jak najszybciej odesłać. Poczytałem trochę forum i wiem, że do kalibracji potrzebny jest "diag file". Czy mógłby ktoś podrzucić plik do mojego modelu, żebym mógł wrzucić na gold card? Dzięki
  • Poziom 35  
    Kolego do Desire 510 diaga nie ma, poza tym jak kupiłeś samo dotyk, to oryginalny on nie jest :).
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Diag do 510 jest, tylko jeszcze ne jest zbyt rozpowszechniony. Nie zmienia to jednak faktu że nie ma w nim kalibracji dotyku, więc panel, który kupił autor jest wadliwy.
  • Poziom 8  
    Odkryłem jeszcze coś. Po podłączeniu kabla micro-usb do laptopa dotyk działa wyśmienicie, a po odłączeniu telefon z drewna:/ To pewnie będzie wadliwy panel dotykowy:/
  • Poziom 34  
    Na to wygląda, szczególnie że tak jak pisał kolega mobista - oryginał występuje tylko w zestawie z dotykiem.
  • Poziom 12  
    Odświeżę temat, czy jest już gdzieś dostępny sam dotyk do tego modelu?
    Czy dotyk powinien działać prawidłowo gdy jest sprawdzany "w powietrzu"