Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4 Mini Duos - współdziałanie dwóch kart SIM

18 Mar 2015 17:06 996 2
  • Poziom 9  
    Witam Szanownych Kolegów,

od kilku dni jestem posiadaczem służbowego telefonu Samsung Galaxy S4 Mini Duos (ORANGE), do którego przełożyłem sobie prywatną kartę SIM (T-Mobile). Wszystko niby fajnie, ale:

1. Czy jest możliwość ustawienia, aby podczas rozmowy z karty SIM nr 1, osoba dzowniąca na kartę SIM nr 2 nie słyszała komunikatu o byciu poza zasięgiem sieci, a jedynie usłaszała, że numer jest zajęty.
    2. Pojawiają się błędy podczas wysyłania SMS bardzo często (wcześniej się to nie zdarzało ani na prywatnym telefonie ani na służbowym z kartą służbową).
    3. Nawet nie rozmawiając przez kartę SIM nr 1, nie dochodzą często do mnie połączenia na kartę SIM nr 2 (która cały czas jest sygnalizowana jako "w sieci"), po czym dostaję komunikat "Kto tam?" o próbie dodzwonienia się do mnie.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w podobnej materii i wie jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    1 mysle ze nie ma takiej mozliwosci
    2 tez kiedys mialem takie bledy ale jak szybko sie pohawialy tak szybko znikaly. Czasami cos jest z siecia ze nie chce wyslac. I mysle ze to nie wina telefonu
    3 tez tak mam i jest troche denerwujace. Tak jak na sim 1 przegladam internet to na sim2 rzadko cos dochodzi. Wyglada na to ze jak mocno uzytkuje sie sim 1 to sim 2 sie wylacza , albo nie potrafi tego ogarnac
  • Poziom 9  
    Nie znalazłem żadnego dobrego rozwiązania, wróciłem do 2 telefonów, zamykam temat.