Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peiyin PY9909 - podłączenie OBD II

adrian890_ 18 Mar 2015 19:29 1137 8
    adrian890_
    Level 9  
    Witam
    Zastanawiam się czy komuś udało się podłączyć w/w stacje multimedialną pod komputer pokładowy OBD II. Owa stacja z tego co się zorientowałem chodzi na Win CE 6.0 posiada BT, co prawda jestem lajkę w tych sprawach lecz wydaje mi się że powinno to zadziałać?

Może ktoś się lepiej orientuje czy można na owej stacji odczytywać błędy i parametry silnika ?
    slavwek.ie
    Level 34  
    Na pokładzie musiał byś zainstalować Vag-Com'a a do gniazda OBD wtyknąć ELM'a i być może po BT by to poszło.. próbuj.
    adrian890_
    Level 9  
    Mam Wtyczki OBD II ELM 327 na USB i BT. A czy Vag-Com pójdzie na Win CE 6.0 ? Może jakiś inny program ogólnie do większości aut, z tego co się orientuje to Vag działa tylko z autami z palety VW.
    Mi najbardziej by zależało na programie do amerykańskich aut.
    slavwek.ie
    Level 34  
    Nie wspominałeś o jaką markę chodzi a ja z automatu skojarzyłem ze to vag..
    Nie mam pojęcia czy pójdzie na windzie CE, nie wypróbujesz nie przekonasz się.
    adrian890_
    Level 9  
    Masz racje sory mój błąd, mogłem odraz napisać o jaki typ aut mi chodzi. Może ktoś zna jakiś program do OBD II który pójdzie na Win CE?
    User removed account
    User removed account  
    adrian890_
    Level 9  
    Chrysler 300m na Androida jest multum tego typu aplikacji z kolej na Win CE szukam szuka i nic nie znalazłem :(

Dodano po 55 [minuty]:

Wpadłem jeszcze na taki pomysł żeby wymienić tego Windowsa CE na Androida.
    Czy jest to możliwe ?
    slavwek.ie
    Level 34  
    adrian890_ wrote:
    Czy jest to możliwe ?
    Raczej nie..
    Spodziewam się, że "wnętrzności" swoimi osiągami są dedykowane pod windę a jakiś cudowny sposób osadzenia tam robotka skończył by się ucegleniem całości.
    adrian890_
    Level 9  
    Znalazłem program który niby działający na Win CE, wrzuciłem na kartę odpaliłem na jak nawigację lecz nie chce się połączyć z ELM :)
    Może jakieś pomysły ?