Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Micra K11 - NATS chyba umarł

18 Mar 2015 22:05 5424 12
  • Poziom 38  
    Witam
    Czy znajdzie się chętny do sprawdzenia wsadu do 93c46 z Nissana Micry 1,0 rocznik 98 sterownik 0261 204 243. Albo ten wsad nie robi NATS off, albo jest uwalony ECU, albo jestem głupi. Coraz bardziej skłaniam się ku ostatniemu. LED gaśnie, check miga, na plaku silnik pracuje.
  • Poziom 38  
    Tak, puszka jest zdjęta, żeby nikogo nie podkusiło wetknąć wtyczkę jak zdejmie osłonę kierownicy. No chyba, że jest tam coś jeszcze po drodze, ale to miały wcześniejsze roczniki. Na wszelki wydarłem dmuchawę i po stronie pasażera nie ma nic. Komunikacja z puszką immo była na pinie 26 różowy z czarnym paskiem. Przetestuję ten wsad, mój wsad jest zrobiony na oryginalnej zawartości pamięci.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    A nie ma tam tej małej puszeczki w prawym słupku ....
  • Poziom 38  
    Własnie nie widzę, wytargałem cały wiatrak i nic tam nie idzie z wyjątkiem wiązki do drzwi. Ta druga puszka jest centralnie w słupku? Kluczyk bez pilota hondo albo rovero podobnego, z transponderem w czerwonej gumce.Czytnik na stacyjce Siemens 28590 9F001 5WK4 8691
    Nissan Step 4
  • Poziom 42  
    Jeśli jest, to prawie na słupku szyby przedniej...wysoko, ciężki dostęp, wielkości pudełka zapałek
  • Poziom 38  
    Niestety Panowie, porażka. Jednak coś jest na rzeczy. Po wgraniu wsadu podlinkowanego przez kolegę spinacza, po pierwszym włączeniu zapłonu kontrolka w sterowniku zaświeciła się na kilka sekund światłem ciągłym i dopiero później zaczęła migać, co sugeruje, że jest w aucie jeszcze coś związanego z immo. Każde następne włączenie zapłonu to miganie leda od samego początku, nawet po "resecie klemą". Mimo wyjęcia wiatraka, panela środkowego, licznika i paru innych rzeczy nie znalazłem żadnego dodatkowego sterownika.
  • Poziom 42  
    Może w tym modelu nie ma, ale jak pamiętam (było to dawno...) to niepozorne pudełeczko było prawie tam, jak zaczyna się już słupek przedniej szyby po stronie pasażera...
  • Poziom 38  
    Witam ponownie.
    Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie. Wymiana sterownika załatwiła problem, działa zarówno wsad zamieszczony przeze mnie jak i kolegę spinacza. Wydaje się, że przy Nats step 4 poza czytnikiem umieszczonym przy stacyjce więcej elementów raczej nie ma. Co ciekawsze, z racji niedostępności w okolicy sterownika 0261 204 243, wrzuciłem 0261 204 247 czyli do silnika 1,3, wszystko działa poprawnie.
  • Poziom 12  
    Witam mam ten sam problem tylko że u mnie drugi sterownik nie załatwił problemu wsad wgrany a auto dalej odpala i gaśnie sterownik od nats odpięty pętla także. Macie jakieś pomysły.
  • Poziom 15  
    Witam

Rozwiązałem problem ze sterownikiem 0261 204 243 pisząc program który emuluje NATS2.
    Nissan Micra K11 - NATS chyba umarł

Reg. 3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, Mod.[CameR]
  • Poziom 1  
    Cześć
    Jestem zainteresowany emulatorem immo Nissan Micra sterownik 0 262 204 243
    Proszę o kontakt na telefon.
    Janusz Madej
    602 709 503
    Z góry dziekuje.
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie kolegów proszę o informacje gdzie mogę nabyć emulator do nats 2 .
    Dziekuje serdecznie mój kontakt maxxxx(malpa)poczta.onet.pl