Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop TOSHIBA C660 - program skype

19 Mar 2015 00:38 726 5
  • Poziom 8  
    Witam zakupiłem na allegro 2 laptopy TOSHIBA C660 zainstalowany jest win 7 64 bit.jeden wysłałem do córki do Francji.
    Internet mam z multimedia i ruter tp-link .odbieram siec WiFi na obu laptopach.
    Mój problem jest taki z nie mogę połączyć się przez Skype z tego nowego laptopa [ona również ]z starego rozmawiamy normalnie ale ma zbita matryce.dlatego kupiłem TOSHIBA aby z nią swobodnie rozmawiać.
    zmieniałem program skeyp na najnowszy ,założyłem nowe konto i zero rezultatu.Multimedia twierdzi ze nic nie blokuje czy mac adresu kart ma coś wspólnego..proszę o rade
  • Poziom 23  
    Witam. Jeżeli laptop jest podłączony kablem do modemu to proszę zresetowac modem i powinien zalogować się do sieci, może poprosić o włożenie płyty ze sterownikami od modemu.
  • Poziom 24  
    Wyłącz antywirusa i firewall'a, sprawdź czy działa. Jeśli tak włącz i dodaj wyjątek, jeśli nie po prostu włącz.
  • Poziom 16  
    A masz nową wersję skype?
    Czasami starsze wersję mają problem z połączeniem, przerabiałem to u siebie.
  • Poziom 8  
    WiFi jest na obu laptopach tzn starym i tym nowym co zakupiłem.córka odbiera wiadomości od kolegów itp ja również się łącze z rożnymi osobami z kontaktów. Brak połączenia tylko z nią tą jedna osoba Skype jest najnowszy założyłem inne konto i nadal problem.
    Ze starego laptopa łączenie przez Skype nie ma problemu[rozmawiamy] tylko na tych nowych co zakupiłem brak połączenia... Jak dzwonie to odbiera we Francji ale na telefonie.