Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony xperia z 2-blokada,zablokowany

19 Mar 2015 00:39 1800 6
  • Poziom 2  
    Witam. Proszę o pomoc.Dziś brat przywiózł mi z2 ze szwajcarii.Telefon jest zablokowany tzn. Po włożeniu karty wyskakuje komunikat na dole Sim card is locked-No service.A na gorze Enter SIM PIN.Po wpisaniu pinu nie mogę go zatwierdzić.Ogólnie nic nie mogę oprócz połączenia alarmowego.Jak wyciągne karte sim to wyświetla emergency call a na dole No service.Proszę o pomoc.
  • Poziom 34  
    Takie coś to się nazywa simlock a telefon pyta się o kod do zdjęcia blokady simlock a nie o pin do karty. Telefon ma licznik prób wprowadzenia kodu, jeśli pozostały jeszcze jakies próby to nie powinno być problemu ze zdjęciem simlocka w serwisie. Jeśli już jest wyzerowany to będzie trochę drożej. Tak czy siak za darmo tego nie da rady usunąć.
  • Poziom 28  
    To raczej nie jest SIMLock tylko PIN od karty SIM.
    Wsadzić kartę bez PINu bo wygląda jakby był uszkodzony dotyk skoro nie możesz go zatwierdzić.
  • Poziom 2  
    Witam.Simlock pewnie jest ale to jest jakaś inna blokada.Oglądałem na necie jak wprowadza się simlocka.Tutaj nie wyskakuje mi nic do wpisywania.Po pracy postaram się dodać zdjecia.Dotyk jest sprawny tylko poprostu jak wpisze pin po włożeniu karty nie wyświetla żadnego klawisza do zatwierdzenia pinu ani klawisza ok...
  • Poziom 2  
    Witam.Już wiem co to jest.Jest blokada telefonu na PIN.Czy ktoś wie jak to ominąć?
  • Poziom 14  
    mojaiwonka napisał:
    Witam.Już wiem co to jest.Jest blokada telefonu na PIN.Czy ktoś wie jak to ominąć?

Jeżeli nie znasz pinu idziesz do operatora i wyrabiasz duplikat karty, jeżeli to Twoja karta, jeżeli nie to zostawiasz ją w spokoju.
  • Poziom 2  
    Była to blokada telefonu na pin.Poradziłem sobie wgrywając aktualizację.Zamykam temat.