Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung P3100 - Przekreślona bateria podczas ładowania

19 Mar 2015 08:40 2574 3
  • Poziom 33  
    Witam, zajmuję się bardziej naprawą telefonów niż tabletów ale czasem robię i je. Mam problem z w/w tabletem. Otoż nie włączał się- więc na zewnatrz naładowałem baterię i tablet właczył się w trybie recovery. Zrobiłem mu wipe. Włączył się prawidłowo ale jest problem z ładowaniem.
    Po podłączeniu ładowarki/kabla usb słychać charakterystyczne pip- pojawia się piorun na ikonie baterii ale jest on przekreślony a na tablecie jest komunikat żeby podłączyć baterię. Może ktoś podpowiedzieć od czego zacząc?
    Na złączu baterii gdy odlączona jest bateria przy podłaczonej ładowarce jest 0,20V ( mozliwe że tak mało gdyż bateria nie jest widziana? )
  • Poziom 11  
    Witam czy podłączyłeś oryginalną ładowarkę miałem kiedyś podobny problem bo padłami ładowarka więc podłączyłem inną na usb ale nie działała próbowałem kilku , ale dopiero znalazłem gościa z takim samym sprzętem wziąłem od niego oryginalną ładowarkę i dopiero wtedy zadziało samsungi są bardzo czułe
  • Poziom 33  
    Jest oryginalna, bateria podmieniana, złacze baterii zmienione i nadal to samo.
  • Poziom 38  
    Nie chce sie madrzyc, ale czasem przydaje sie przelozyc elektronike ze starej baterii do nowej.
    Ktoras seria mio tak miala, ze inaczej sie nie wymienilo baterii.