Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta MID704 nie włącza się i na nic nie reaguje

20 Mar 2015 17:19 2061 2
  • Poziom 6  
    Witam! Mam problem, otóż wczoraj próbowałem wgrać soft do tabletu Manta MID704 przez RKBatchTool. Wybrałem plik *.img, podłączyłem tableta, zainstalowałem sterowniki i wybrałem opcję "Restore", po czym tablet zgasł w logach programu wyskoczył błąd i już się nie włącza. Tablet nie reaguje na ładowarke, komputer i nie da się wejść w Recovery Menu. Po przytrzymaniu przycisku Power ekran jest nadal czarny.
    Proszę o szybką odpowiedź!

• Poziom 16  
    witaj
    Pomoże tylko jtag czyli wgranie oprogramowania poprzez przyłączenie się do płyty głównej
    Skontaktuj się na priv to ci opisze co i jak i jestem pewien na 100% że go ruszymy odpowiadam codziennie po 17 ponieważ pracuje w serwisie

Moderowany przez arnoldziq:

Drogi kolego.
    Jeżeli nie chce kolega pomagać na forum, tak żeby wszyscy na tym skorzystali, to proszę się po prostu nie odzywać.
    Od tego jest PW.
    Ostatnie ostrzeżenie słowne.

• Poziom 16  
    kolega sprubuje sposob podlaczyc kabelek usb i 7 razy nacisnac power komputere powinien znalezc nowe urzadenie jezeli najdzie to najszybciej moze sie uda flashowanie wlaczyc program do fleshowania i nastepne uzyc sposobu wyzej opisanego i jakj tylko znajdzie urzadzenie toi wlaczyc flashowanie