Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiesta mk6 2007r 1.3b nie może odpalić pilnie

romanm1973 21 Mar 2015 09:02 1626 7
    romanm1973
    Level 2  
    Witam sytuacja ma się tak zostało wymienione sprzęgłoi skrzynia biegów bateria wiadomo była odłączona przez dłuższy czas po poskładaniu wszystkiego tak jak ma być i wsiadam do auta che sprawdzić a tu mruga mi cały czas kontrolka między wskaźnikami jak przekręcę kluczyk w pozycji pierwszej gdy wszystkie kontroli sie palą mruga ona normalnie gdy daje na pozycje 2 żeby uruchomić silnik zero reakcji a dioda mruga 2x szybciej próbowałem tez na drugim kluczyku i dalej nic się nie dzieje ani nic nie reaguje co możecie koledzy poradzić .Z góry dzięki za odp

pacjent ford fiesta 1.3b rok 2007

Fiesta mk6 2007r 1.3b nie może odpalić pilnie
    blayders
    Level 13  
    Problem dotyczy ewidentnie immo . Jeśli nie działają obydwa kluczyki to padła synchronizacja . Szukaj kogoś z VCM1+IDS .
    romanm1973
    Level 2  
    jestem laikiem kogo mam szukać kogoś kto koduje kluczyki
    andrzej20001
    Level 43  
    Szukaj szpenia z IDS-em do Forda.
    romanm1973
    Level 2  
    a możecie określić jakie są to koszty tego interesu
    blayders
    Level 13  
    Serwis autoryzowany w mojej okolicy bierze 180 zł . Ja robie cos takiego za 100 zl .
    romanm1973
    Level 2  
    a może być coś innego jakaś masa nie podłączona lub przerwa w wiązce ekektrycznej bo rozrósznik nawet nie cyknie
    blayders
    Level 13  
    Rozrusznik nie cyknie bo jest odciety wlasnie przez immo . Bez IDS'a nie zdiagnozujesz ani nie naprawisz problemow z immo .