Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32EH4003W - nie dzialajace podswietlenie led

21 Mar 2015 22:16 3297 10
  • Poziom 6  
    Witam mam problem z tym telewizorem UE32EH4003W , owy problem polega na tym iż nagle zgasło podświetlenie led. Obraz jest da się go zobaczyć swiecąc latarka w stronę ekranu, dźwięk również działa. Proszę o jakąś podpowiedz gdyż zależy mi na określeniu kosztów naprawy. Sprawdziłem wtyczkę cnl802 na płycie zasilającej i nie ma w niej żadnego napięcia do ledów po właczeniu tv, czy wine za to ponosi tylko ta płyta zasilająca czy również płyta glówna? Poniżej zdjęcia.

• Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    Nie nie moze mial ktos podobny przypadek. tv ma dopiero 1 rok. mniejsza o te koszta nie chce nikogo urazic tylko prosze o jakas podpowiedz bo mialem zamiar wymienic cala plytke zasilającą lecz nie wiem czy ten element jest winny.

Samsung UE32EH4003W - nie dzialajace podswietlenie led Samsung UE32EH4003W - nie dzialajace podswietlenie led
  • Specjalista Sieci, Internet
    dawid924 napisał:
    tv ma dopiero 1 rok.

To trzeba było go zgłosić do naprawy serwisowej, albo reklamacji w sklepie....
  • Poziom 6  
    KOCUREK1970 napisał:
    dawid924 napisał:
    tv ma dopiero 1 rok.

To trzeba było go zgłosić do naprawy serwisowej, albo reklamacji w sklepie....

gwarancja juz minela niestety
    Jak minęła?,
    skoro sam piszesz, że:
    dawid924 napisał:
    tv ma dopiero 1 rok

Na tej matrycy co kawałek widać niedoskonałość podświetlenia....
  • Poziom 6  
    tv kupiony w anglii tutaj podstawa to rok gwarancji wiecej gwarancji za doplata, podswietlenie padlo nagle doslownie kilka dni po utracie gwarancji. czy wymiana tej plyty zasilajacej pomoze skoro na kostce zasilajacej ledy nie ma pradu ?
    dawid924 napisał:
    czy wymiana tej plyty zasilajacej pomoze skoro na kostce zasilajacej ledy nie ma pradu ?

Tak samo możesz się zapytać lekarza przez telefon, czy masz raka...

Albo do serwisu - tam powiedzą, co dokładnie winne,
    albo kupić całe płytki jako gotowe do montażu i podmienić - czy takowe kupisz - nie mam pojęcia.
    dawid924 napisał:
    tv kupiony w anglii

I tutaj też może być problem z dobraniem dokładnie takich samych elementów na podmianę.
    Sprzęt europejski może być oparty na innych układach.
  • Poziom 6  
    generalnie otwierajac tyl tego tv bylem zaskoczony ze tam tylko dwie plyty jedna glowna druga zasilajaca jest jeszcze trzecia ale zlaczona na stale z matryca. przeszukam ebay moze znajde