Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wideodomofon dwurodzinny do 2500zł

22 Mar 2015 11:16 1692 5
  • Poziom 13  
    Witam,

Prosił bym o poradę w zaproponowaniu wideodomofonu dwurodzinnego, który może posiadać bramofon z czytnikiem kart, breloków jednak nie jest to koniecznością.

Ważny aspekt to taki by kamera w bramofonie zamontowana na słupku 10cm x 10cm obejmowała osobę która stoi przed furtką, a nie centralnie przed bramofonem, może są bramofony które posiadają kątowy system montażu(obiektywy rybie oko).

Istotne jest też by był by Panele wideodomofonowe posiadające opcje pamięci dzwoniącego, oraz dwa przyciski funkcyjne plus opcja otwierania furtki.

Wideodomofon dwurodzinny do 2500zł

Dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
  • OptexOptex
  • Poziom 20  
    Proszę :
    http://www.orno.pl//241,wideodomofony-konfigu...1,pl,zestaw-wideodomofonowy-kolorowy-exedra-7 koszt około 900 zł jakość dosyć dobra, kamera typu rybie oko - ciężko przed nią uciec, ale nie wiem jak długo pochodzi. Niestety nie ma modułu pamięci...
    Z pamięcią jest Texus Memo z szerokokoątną kamerą http://www.orno.pl//241,wideodomofony-konfigu...fonowy-kolorowy-7-2-zylowy-pamiec-textus-memo

Zawsze może Pan zainwestować w lepszy sprzęt vidos czy kenwei ale one nie mają szerokokątnych kamer, ale mają w swojej ofercie podstawki kątowe do kamerek natynkowych, np. :
    S6 Link + uchwyt kątowy D5 Link

KW-136MC Link + Podstawka skośna Link
  • OptexOptex

• Poziom 15  
    Radzę zainwestować w ten lepszy sprzęt :)
    Pozdrawiam Mariusz
  • Poziom 20  
    Ja też radzę zainwestować w lepszy sprzęt, ale niestety nie znam innego producenta który spełniałby wszystkie Pana wymagania....
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    Witam,
    1.Dwa przyciski funkcyjne dodatkowo poza otwieraniem furtki? Jaka funkcję mają spełniać?
    2. Czy istniej możliwość montażu małej kamery CCTV na ogrodzeniu min te dwa metry od furtki?

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Dziękuje za propozycję, no właśnie z tego ORNO nie jestem zbyt pewien.
    Bo niestety nie jest sprzęt zachwalany.

Na Vidosem się zastanawiałem, i w sumie on by spełniał wszystkie wymagania, bo można nim otwierać furtkę(standard), dodatkowo ma przycisk otwierania bramy, oraz na życzenie można zaadaptować przycisk interkomu jako dodatkowy przycisk funkcyjny.

Również jest opcja wymiany obiektywu na większy,ale z tego co pisze w instrukcji to z zakresu 60 stopni zyskujemy 80 stopni. Jednak to chyba nie daje 100% widoczności o którą mi chodzi.
    Minusem są jednak jego gabaryty, w przypadku zastosowania na słupku 10cm na 10cm.

Będą dwie bramy wjazdowe na posesje z napędami.