Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica AMICA AWX 612D - dobry wybór?

Kantel 22 Mar 2015 13:12 3726 3
  • #1 22 Mar 2015 13:12
    Kantel
    Poziom 7  

Witam,

Niedługo muszę kupić pralkę na nowe mieszkanie,.

W oko wpadła mi Amica AMICA AWX 612D, tania pralka do 1000 zł i do tego ładna (musi pasować do nowoczesnego wnętrza łazienki), ma opóźnienie startu i szybki program 15 min. Dodatkowo pralka ma dobre opinie na Ceneo, z kolei na Elektrodzie jest odradzany sprzęt tej firmy.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

0 3
  • #2 22 Mar 2015 17:23
    skryn
    Admin grupy AGD

Kantel napisał:
    Witam,

Niedługo muszę kupić pralkę na nowe mieszkanie,.

W oko wpadła mi Amica AMICA AWX 612D, tania pralka do 1000 zł i do tego ładna (musi pasować do nowoczesnego wnętrza łazienki), ma opóźnienie startu i szybki program 15 min. Dodatkowo pralka ma dobre opinie na Ceneo, z kolei na Elektrodzie jest odradzany sprzęt tej firmy.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Przynajmniej ma wymienne łożyska, a nie tak, jak w 99% innych firm.
    Kupisz Whirlpool, Electrolux, Beko, Indesit i za dwa lata będziesz miał problem.
    Półka cenowa taka sama, a naprawa po gwarancji bezcenna.

0
  • #3 23 Mar 2015 09:00
    Kantel
    Poziom 7  

Dokładnie, tak jak piszesz wymienne łożyska i tańsze części to duży plus.

Są też informacje, że Samsung i Amica powstaje w jednych zakładach, lecz jeżeli chodzi o Samsunga czytałem, że jeżeli padnie elektronika to już kaplica. A jak z częściami i łożyskiem w Samsungu? Rodzice mają ten model:

WF60F4E0W0W

http://www.ceneo.pl/25729688#tab=click_scroll i są zadowoleni. Nie ukrywam, że w Samsungu podoba mi się wygląd i ładny wyświetlacz, funkcje ma podobne do Amici. Z kolei Amica urzeka tym "czarnym bębnem", ale naczytałem się na Elektrodzie "NIE BIERZ AMICI!" a na opiniach w internecie same pozytywy, więc dziwi mnie ta rozbieżność klientów i fachowców z Elektrody...

0
  • #4 23 Mar 2015 20:12
    skryn
    Admin grupy AGD

Kantel napisał:
    "NIE BIERZ AMICI!"

Gdzie takie głupoty napisano?
    Chyba sami frustraci, co z obsługą sprzętu pralniczego mają do czynienia na tyle, co na co dzień z ruską koparką... :(
    A tacy, każdy sprzęt hejtować będą...

0