Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto - Suv do 25tys. godny polecenia

contactservice 22 Mar 2015 20:57 1059 2
  • #1 22 Mar 2015 20:57
    contactservice
    Poziom 23  

Witam
    Szukam auta (suv) do 25tys.
    Zastanawiam się nad kią sorento I.
    Co myślicie o tym wyborze? Ewentualnie jakieś inne sugestie?

0 2
  • #2 22 Mar 2015 23:38
    noel200
    Poziom 23  

Sorento za takie pieniądze to I gen. Stare już i z przebiegiem. Wszystko się będzie w nim sypać.
    Sam miałem chęć na sorento jak szukałem suva w '09 ale dołożyłem 10kzł i kupiłem rok starszą crv. Jestem bardzo zadowolony.
    Poza tym kie te stare palą niewspółmiernie do osiągów. Znajomy miał z '04 spotrage i tam co tydzień mu się coś psuło, a benzyna 2.0 130KM paliła mu ponad 15L/100km.
    Z resztą jak nie miałeś suva, tylko standardowe osobówki to jakiego byś nie kupił koszty utrzymania są dwa razy takie, nawet jak się nic nie psuje.
    Opony za komplet 2kzł, na spalanie nawet w dieslu poniżej 10L/100km w mieście nie ma szans, nawet na myjni biorą jak za małego busa :-P
    Jak trafi się dobry egzemplarz (w przypadku tych starszych kia to ciężko) to tylko będzie bolało spalanie, ale będzie jeździć. A jak chcesz bezproblemowo to niestety trzeba dołożyć pieniążków.
    Alternatywy próżno szukać.

1
  • #3 23 Mar 2015 09:42
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Mitsubishi endeavor z sinikiem 3,8+LPG. Bardziej zblizone do terenówki, ale wygodne proste auto, choć jak Kol. wyżej pisał nic już tanie nie bedzie...

1