Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S3 powiększająca się plama na wyświetlaczu

23 Mar 2015 16:05 16947 14
 • Poziom 7  
  Witam,
  ponieważ nie znalazłam tematu, który opisywałby mój problem, pozwoliłam sobie napisać. Kilka dni temu pojawiła się plama na wyświetlaczu mojego telefonu Samsungu Galaxy S3, z każdym dniem jest coraz większa. Ekran dotykowy działa bez zmian. Z telefonem nic się nie działo, nie upadł mi, ani niczym nie został zalany. Dołączam dzisiejsze zdjęcie plamy. Czy ktoś może spotkał się z czymś takim i może mi pomóc?

  Samsung Galaxy S3 powiększająca się plama na wyświetlaczu

  Mam nadzieję, że umieściłam post na dobrym forum, a jeżeli nie to przepraszam, ale jestem tu nowa:)
 • Admin grupy GSM
  Telefon masz od nowości czy kupiony jako używany, było w nim kiedyś coś naprawiane?
 • Poziom 7  
  Mam go od nowości, dokładnie od roku. Nigdy nic w nim nie naprawiałam, wszystko ma oryginalne.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 7  
  No właśnie nie, nawet mi nigdy nie zmókł na deszczu czy coś takiego.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 7  
  Z wilgotnością nie mam problemu, mam w domu czujniki i jest wręcz za sucho. Mąż ma taki sam telefon i nic się nie dzieje, z poprzednimi telefonami Nokia N8 i Nokia E7 też nic. Wiem, że to może tak wyglądać i boję się, że tak mi powiedzą w serwisie :( (telefon jeszcze rok na gwarancji), ale z drugiej strony jestem pewna, że telefon nie miał styczności z żadnym płynem. Jestem jego jedynym użytkownikiem, więc osoby trzecie też się nie przyczyniły.

  Dodano po 52 [sekundy]:

  Co znaczy, że lcd się kończy?
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 7  
  Do serwisu oddam na pewno, ale potrzebuję telefonu na święta i pomyślałam, że może ktoś miał taki sam problem i podpowie mi czy za kilka dni telefon przestanie działać czy przetrwa jeszcze dwa tygodnie.
 • Poziom 30  
  Wada Samsunga(chyba w określonych seriach bo teraz chyba się tak to rozlegle nie zdarza). Kiedyś w innym modelu kiedy podpisywałem pierwsza umowę abonamentową w PLAY miałem podobny przypadek 3 razy i tyle razy oddałem na reklamacje. 3 razy wymiana LCD(3 miesiące na cegle zastępczej). Zraziłem się do tej marki i przeszedłem na Xperię.
  Oddaj go lepiej teraz bo pózniej może Ci nie uznają gwarancji jak będzie już kiepsko.
 • Poziom 1  
  W tym samym dniu w moim telefonie Samsung galaxy s3 również pojawiła się taka sama plama na wyświetlaczu jak na zdjęciu wyżej. Zaniosłam telefon do serwisu. Pani pytała, czy czasem nie był telefon zamoczony. Ani nie był zamoczony, ani nie zaliczył upadku. Telefon został przyjęty do serwisu i po dwóch dniach odebrałam z wymienionym całym wyświetlaczem. W serwisie powiedziano mi, że usterka ta była nie z mojej winy i tyle. Niestety nie uzyskałam odpowiedzi co mogło spowodować taki efekt na telefonie. Skoro nie z mojej winy, to może jakaś wada fabryczna tych telefonów??? Telefon został zresetowany do ustawień wyjściowych, więc warto zrobić kopię zapasową na komputerze zanim się go odda do serwisu.
 • Poziom 7  
  Telefon odałam do serwisu i już na drugi dzień odebrałam z nowym wyświetlaczem. Niestety nie dowiedziałam się co było przyczyną, ale najważeniejsze, że naprawiony na gwarancji. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam:-)
 • Poziom 30  
  Jak pisałem wyżej. Wada Samsunga. Możliwe że zdarzy się wam to jeszcze nie raz.
  Pozdro. ;)
 • Poziom 7  
  Telefon został oddany do serwisu w Jankach, bez problemu wymieniono ekran na nowy w ramach gwarancji w ciągu jednego dnia.
  Pozdrawiam