Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop hp pavilion dv9000 czy warto naprawić?

23 Mar 2015 17:25 621 5
  • Poziom 2  
    Witam znalazłem dzisiaj opuszczonej przez właściciela laptopa hp pavilion dv9000 po 1 wszym oglądnięciu zobaczyłem brak jakiegoś elementu laptopa hmm przypuszczam że to karta graficzna bardzo bym prosił o odpowiedź na moje pytanie co to jest za cześć czy warto i w jakich kosztach naprawa, nie mam ładowarki. Jeżeli nie ten dział bardzo proszę o przeniesienie na dole fotki brakujące części laptop hp pavilion dv9000 czy warto naprawić? laptop hp pavilion dv9000 czy warto naprawić? na zdjęciu widać że tam na tej folii jak by delikatnie przypalona jest lub pocharatana
  • PCBway
  • Poziom 11  
    Witam, to miejsce dla HDD w podstawie i przejściówka dla niego, nie pamiętam czy dla 1-go dysku czy dla drugiego- bo w HP 9000 była mozliwość podłączenia dwóch dysków twardych.
  • PCBway
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Czyli powinien normie chodzić a ta folia to ochronna? Bo jak by przytopiona trochę, nie mam ładowarki a od innego hp mi nie podchodzi i od Toshiby też, czytałem właśnie ze lubią się palić, a jak by było że to jest pierwszy dysk to raczej się nie uruchomi? W razie czego można go też sprzedać na części prawda? Dziękuję za odpowiedź
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Jeżeli widzisz bios i wszystko działa - to dokup HDD i zainstaluj system. Moje wrażenia - miałem HP DV9700 z jednym HDD, dokupiłem 2-gi dysk i z nimi działał jeszcze przez kilka lat, aż do padnięcia grafiki. Koszt rebelingu grafiki to około 400-500 zeta. Poniosłem ten wydatek, bo musiał jeszcze popracować - to przecież 17-to calowy lapek. Obecnie siadła klawiatura - a ściśle gniazdo 26 pinowe dla podłączenia klawiatury z pcb. Nie naprawiam, bo stwierdzam, że on wygrzał się i nie będę go naprawiał. Dałem chrześniakowi do serwisowania samochodów - bo klawiatura mu nie potrzebna. Steruje z dodatkowej klawiatury bezprzewodowo. Jeszcze mu trochę posłuży.