Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy Polsat , moduł CI+ jaki dekoder

ascorp 23 Mar 2015 21:27 2748 5
    ascorp
    Level 17  
    Witam, jak w temacie, chcę zakupić cyfrowy Polsat z modułem "CAM Ci+", trochę czytałem na forum i widzę, że bywają problemy prawidłowym działaniem tych urządzeń. Na obecną chwilę wiem, że potrzebuje dekoder cyfrowy z wejście CI+ (czy "CAM" jest ważne ?), oraz wbudowanym dekoderem DVB-S , dodatkowo potrzebuję aby dekoder miał funkcję nagrywania na "cokolwiek" o wcześniej zaprogramowanej godzinie. Znalazłem na znanym portalu aukcyjnym takie dekodery :

- COMAG DKR 900 HD CI + , oraz SL905HD (ale chyba to są te same dekodery)

- MEDION MD28004 / 28009

- ALMA S-2220 CI CX HD

- SILVERCREST SL80/2 100CI (z dyskiem 80GB)

Czy ktoś jest w stanie napisać, że te dekodery będą działać z cyfrowym Polsatem ? A jeżeli żaden to jaki inny kupić dekoder do takiego modułu CAM CI+ ? No chyba, że polecacie jakiś "tani" telewizor 46" i więcej , który posiada takie gniazdo i dekoder ?
    netTv
    Level 26  
    Co to znaczy Tani, do jakiej kwoty?
    User removed account
    User removed account  
    ascorp
    Level 17  
    Tani to właśnie taki do 300zł ,a widzę że ten ARIVA 203 jest w tej cenie, a więc jak coś to polecacie go ? Tn pierwszy i trzeci dekoder, co podałem wyżej )do 100 zł) niby są HD, ale użerać się później z pierdołami ;/

Ok znalazłem listę TV z wbudowanym dekoderem, szkoda że już plazm nie robią z tym...
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    ascorp
    Level 17  
    A przepraszam, faktycznie, samsung i LG też mają plasme, ale już na rynku wtórnym, dzięki wielkie chyba się jednak pokuszę na jakiś TV :)