Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłaczyć słuchawki bezprzewodowe do smart TV??

24 Mar 2015 06:58 19878 11
  • Poziom 7  
    witam.

mam problem ponieważ otrzymałem w prezencie słuchawki bezprzewodowe "cronus" i chciałem je wykorzystać podłączając pod samsung smart tv i niestety słuchawki próbują sie połączyć bezprzewodowo z tv ale nie ma żadnego odzewu...
    w jaki sposób uruchomic bluetooth na tv??
  • Poziom 7  
    Model tv raczej ten UE37ES6100 i ma wbudowany bluetooth ponieważ kiedyś połączył się z klawiatura bezprzewodowa a teraz nie chce ; (

Dodano po 1 [minuty]:

Albo ewentualnie model starszy ale na pewno na 4 nóżkach i zakupiony w 2012 roku...
  • Poziom 42  
    A co masz w ustawieniach bluetooth ? może pamięta klawiaturę i nowego urządzenia nie przyjmie ? Co o parowaniu urządzeń mówi instrukcja ?
  • Warunkowo odblokowany
    mella29 napisał:
    Model tv raczej ten UE37ES6100

Raczej czy na pewno?

mella29 napisał:
    Albo ewentualnie model starszy ale na pewno na 4 nóżkach i zakupiony w 2012 roku...

I co z tego wynika? Na pewno to Cię urząd skarbowy nie zapomni i ZUS. Z tyłu telewizora masz naklejkę z modelem. Ja kupiłem model UE32ES6710 w 2013 i też jest na 4 nóżkach.
  • Poziom 7  
    oto model telewizora ue37es6100 i proszę o info czy da radępodłaćzyć czy nie, a może w jakiś inny sposób za pomocą nadajnkia blutooth, ale nie ukrywam, ze lepiej by było bezpośrednio.
  • Poziom 7  
    Panowie/ Panie proszę o pomoc :(
  • Poziom 42  
    leonov napisał:
    A co masz w ustawieniach bluetooth ? może pamięta klawiaturę i nowego urządzenia nie przyjmie ? Co o parowaniu urządzeń mówi instrukcja ?
    Nie ma odpowiedzi.
  • Poziom 11  
    Menu → System → Menedżer urządzeń →
    Ustawienia SoundShare.
    Instrukcja obsługi str.291
  • Poziom 7  
    niestety w soundshare wyskakuje informacja o moźliwości podłączenia tylko i wyłącznie sprzete firmy samung i słuchawki nie reagują...
    nie reagują nawet poprzez wi fi direct, zero efektu. a funkcjiblutooth niestety nie mogę znaleźć, raczej ich nie ma, chyba ze są inaczej nazwane....

jakieś inne opcje???
    a instrukcję mam bardzo okrojoną, ogólną, a a e-manual nic szczególnego nie udało się znaleźc :(
  • Poziom 7  
    Już pisałem dwa dni temu i do dzisiaj brak odpowiedzi! A może ktoś ma jakiś pomysł inny?