Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki zestaw łożysk do pralki BOSCH Classixx 6 WAA20262PL/1

bunio121 24 Mar 2015 18:08 9213 4
    bunio121
    Level 11  
    Witam.
    Czy ktoś wymieniał łożyska w pralce BOSCH Classixx 6 WAA20262PL/1 - (zbiornik klejony) i może zna ich oznaczenia.
    Pralka 3,5 roczna i od kilku dni głośno huczy przy wirowaniu, wyczuwalny luz na łożyskach przy ruszaniu bębnem góra/dół a może to coś z krzyżakiem?
    Proszę o pomoc --- myślę że dam radę zbiornik rozciąć i powtórnie skleić ale chciałbym mieć najpierw te łożyska i simering żeby nie tracić za dużo czasu.
    pzdr.
    User removed account
    Level 1  
    bunio121
    Level 11  
    Może szybki a może nie - jak Znasz oznaczenia tych łożysk to podaj, od tego jest to forum żeby pomagać a nie się mądrzyć.
    Czasu za dużo nie mam ale jak mam znów kupić nową pralkę za tysiaka (bo na taką za trzy tysie mnie nie stać) i po trzech latach ja wyrzucić to wolę spróbować najpierw naprawić ,,starą,, może jeszcze trochę pochodzi.

A jednak serwisanci są wróżbitami skoro Masz jakieś wątpliwości tylko na podstawie mojego postu. :D
    bunio121
    Level 11  
    Dziękuję za wiadomość.
    Pod tym linkiem nie znalazłem łożysk do mojego modelu.
    Pozostaje zdemontować i rozciąć wannę ale teraz to już się zaczynam zastanawiać czy to warte zachodu jak radzi Kolega skryn ,,odpuść sobie naprawę,, - zwłaszcza że pewnie i krzyżak też do wymiany bo ruszając bębnem góra/dół rusza się również koło pasowe.
    Zakup nowej pralki co 3 lata to porażka, jak pisałem za dużo kaski nie posiadam więc w grę wchodzi taka około tysiączka i znów będzie ,,robiona po taniości,, :D
    Może Panowie Serwisanci coś doradzą - jaką firmę a najlepiej konkretny model pralki.
    pzdr.