Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zaprojektowanie płytki PCB

mmiissiieekk137 25 Mar 2015 19:02 867 0
  • #1 25 Mar 2015 19:02
    mmiissiieekk137
    Poziom 6  

Witam,

Zlecę zaprojektowanie płytki PCB.

Wykonałem już różne próby, wykonałem płytkę sam, teraz czas na profesjonalne dopieszczenie projektu.

Wstępny schemat (nad końcowym jeszcze pracuję) znajduje się w pliku .pdf. Elementy ARD1....ARD7 to wyprowadzenia do podłączenia arduino mega 2560 - najlepiej goldpiny. LCD1 ...LCD4 to wyprowadzenia na wyświetlacz 2,8 ITDB02 - najlepiej goldpiny. druk_ster, tensometry, klawiatura to wtyki IDC do których podpinałem odpowiednio szeroką taśmę. Możliwe jest zastosowanie innych wtyczek, które w miarę łatwy sposób pozwolą na odpinanie tych elementów, ale musi to być jednolita wtyczka żeby nie pomylić przewodów. Dwa stabilizatory napięcia, kilka kondensatorów, diod, tranzystor BUZ11 (finalnie będą trzy). W miejscach gdzie wyprowadzone są złącza ARC: SILNIK_POMPY i PRAWO_LEWO podpięte były układy przedstawione na pozostałych zdjęciach. Trzeba je wkomponować na jedną płytkę.

Mam jeszcze kilka uwag, ale to już raczej kosmetyka.

Mam wszystkie schematy w EAGLE. Proszę o podanie ceny za przygotowanie profesjonalnego projektu płytki. Układ będzie później powielany, więc ważne jest aby koszt wykonania płytki był rozsądny.

Jeśli czegoś nie napisałem, to proszę pytać.

Szukaj w 5mln produktów