Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Android - Aplikacja nie może się połączyć

bmantaj 25 Mar 2015 22:00 825 1
 • #1 25 Mar 2015 22:00
  bmantaj
  Poziom 10  

  Witam,

  nie wiedziałem czy temat nadaje się do umieszczenia w tym miejscu czy bardziej w dziale GSM - jeśli jest to złe miejsce proszę o przeniesienie.

  Mam problem z siecią na urządzeniach z androidem ale tylko w zakresie jednej aplikacji. Jest to gra sieciowa "Game Of War" dostępna w sklepie Play. Działała cały czas bezproblemowo zarówno gdy telefon/tablet połączony był z internetem przez swoją sieć komórkową jak również przy połączeniu WiFi z siecią domową. W dniu dzisiejszym wystąpił problem - aplikacja nie może się włączyć - zatrzymuje się podczas łączenia (zapewne z serwerami gry), ale tylko gdy telefon połączony jest z internetem przez WiFi w sieci domowej. Jeśli telefon jest połączony z siecią komórkową lub z WiFi ale udostępnionym z innego telefonu, to wszystko działa prawidłowo i gra się włącza.

  Dostawca internetu w domu to Inea. Dzwoniłem na infolinię, niby weryfikowali i mówią że nic nie zmieniali i nie jest blokowane. Restartowałem całą trasę połączenia u siebie w domu łącznie z przywróceniem ustawień fabrycznych w routerze WiFi - nic to nie dało. Restartowałem telefon, aplikację, nawet reinstalowałem ją - również bez rezultatu. Sprawdzałem całość na 3 urządzeniach: Xperia M2LTE, LG G2 oraz tablet Lenovo 3500-F - wszędzie ta sama sytuacja.

  Pytanie jest:
  - jaka może być przyczyna w/w nieprawidłowości
  - jak ją usunąć
  - w jaki sposób sprawdzić w czym jest problem

  Bardzo proszę o pomoc.

  Poniżej zrzuty ekranu
  Android - Aplikacja nie może się połączyć Android - Aplikacja nie może się połączyć

  0 1
 • #2 04 Paź 2016 22:05
  bmantaj
  Poziom 10  

  Nieaktualne. Zmądrzałem i już nie gram :)

  0