Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Android - Aplikacja nie może się połączyć

bmantaj 25 Mar 2015 22:00 729 1
  • #1 25 Mar 2015 22:00
    bmantaj
    Poziom 10  

Witam,

nie wiedziałem czy temat nadaje się do umieszczenia w tym miejscu czy bardziej w dziale GSM - jeśli jest to złe miejsce proszę o przeniesienie.

Mam problem z siecią na urządzeniach z androidem ale tylko w zakresie jednej aplikacji. Jest to gra sieciowa "Game Of War" dostępna w sklepie Play. Działała cały czas bezproblemowo zarówno gdy telefon/tablet połączony był z internetem przez swoją sieć komórkową jak również przy połączeniu WiFi z siecią domową. W dniu dzisiejszym wystąpił problem - aplikacja nie może się włączyć - zatrzymuje się podczas łączenia (zapewne z serwerami gry), ale tylko gdy telefon połączony jest z internetem przez WiFi w sieci domowej. Jeśli telefon jest połączony z siecią komórkową lub z WiFi ale udostępnionym z innego telefonu, to wszystko działa prawidłowo i gra się włącza.

Dostawca internetu w domu to Inea. Dzwoniłem na infolinię, niby weryfikowali i mówią że nic nie zmieniali i nie jest blokowane. Restartowałem całą trasę połączenia u siebie w domu łącznie z przywróceniem ustawień fabrycznych w routerze WiFi - nic to nie dało. Restartowałem telefon, aplikację, nawet reinstalowałem ją - również bez rezultatu. Sprawdzałem całość na 3 urządzeniach: Xperia M2LTE, LG G2 oraz tablet Lenovo 3500-F - wszędzie ta sama sytuacja.

Pytanie jest:
    - jaka może być przyczyna w/w nieprawidłowości
    - jak ją usunąć
    - w jaki sposób sprawdzić w czym jest problem

Bardzo proszę o pomoc.

Poniżej zrzuty ekranu
    Android - Aplikacja nie może się połączyć Android - Aplikacja nie może się połączyć

• #2 04 Paź 2016 22:05
    bmantaj
    Poziom 10  

Nieaktualne. Zmądrzałem i już nie gram :)

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo