logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PS3, KTE-001,CECH-3004A - Start czerwona dioda, po włączeniu zielona i gaśnie

iMacOSX 26 Mar 2015 11:51 2463 7
REKLAMA
  • #1 14562583
    iMacOSX
    Poziom 12  
    Witam.
    Posiadam konsole PS3 slim KTE-001. Konsola po dostaniu zasilania ma czerwoną diodę po wciśnięciu power wskakuje na chwilkę zielona a potem całkiem się wyłącza. Po ponownym wciśnięciu przycisku power wraca czerwona dioda i tak w kółko. Zasilacz podmieniałem, sprawdzałem też na zasilaczu serwisowym i efekt taki sam. Na płycie nie widzę żadnych uszkodzeń. Z pomiarów po gałęziach głównych też wygląda wszystko na ok(brak zwarć itp.). Niestety nie mam schematu i nie mogę znaleźć do tej wersji więc dokładniej nie jestem w stanie pomierzyć. Reflow też nic nie zmienił niestety.

    Jeżeli ktoś się spotkał z takim problemem w tej wersji albo może chociaż udostępnić schemat będę bardzo wdzięczny.
  • REKLAMA
  • #2 14564059
    robin11
    Poziom 22  
    Witam Refllow robiłeś obu układów. Jeśli tak, zacznij od reballingu rsx. Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 14574522
    iMacOSX
    Poziom 12  
    Niestety efektów brak. Podejrzewam że to coś na zasilaniu po drodze padło ale w takim tempie gaśnięcia płyty nie jestem w stanie tego zmierzyć:/ Dlatego ponawiam też prośbę o schemat bo bez tego ani rusz:)
    Pozdrawiam.
  • #4 14574577
    robin11
    Poziom 22  
    Schematu raczej nie znajdziesz do tego modelu, do starszych modeli fat są w sieci. Jeśli masz na krótką chwile zasilanie na cell i rsx to raczej bym obstawiał na któryś z tych układów.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 14580638
    hebis
    Poziom 19  
    Sprawdź na wyjętym dysku.
  • REKLAMA
  • #6 14583463
    iMacOSX
    Poziom 12  
    Bym głowy nie zawracał jak by to była tak prozaiczna sprawa:)
  • #7 14583929
    hebis
    Poziom 19  
    Pytam bo miałem taki przypadek że logika dysku była walnięta i robił podobnie nie szło go uruchomić
  • #8 14974109
    iMacOSX
    Poziom 12  
    Temat rozwiązany.
REKLAMA